Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Вихованці «Школи лідерів учнівського самоврядування» відвідали «Юніверс-ТБ»

Вихованці «Школи лідерів учнівського самоврядування» відвідали «Юніверс-ТБ»

02.12.2019 13:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота «Школа лідерів учнівського самоврядування» майстер-клас екскурсія

Уже четверту суботу поспіль слухачі «Школи лідерів учнівського самоврядування» (організатори – співробітники відділу доуніверситетської підготовки,профорієнтації та працевлаштування) беруть участь у різноманітних заходах, які проводяться в Запорізькому національному університеті. 16 листопада представники факультету журналістики провели для них тренінг із медіаграмотності (спікер: доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри соціальних комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю Вікторія Ковпак) та майстер-клас із використання інтерактивних технологій під час монтажу відеоінформації (тренер: завідувач навчальної лабораторії телевізійної журналістики, асистент кафедри журналістики Катерина Вавілова).

Ознайомлювальну екскурсію спеціалізованими аудиторіями (телевізійною студією, монтажною, ньюзрумом) навчальної лабораторії телевізійної журналістики факультету журналістики, де майбутні телевізійники опановують виробничі навички виробництва аудіовізуального продукту, провела доцент кафедри журналістики Алла Тернова. Вона зазначила, що учасники «Школи лідерів учнівського самоврядування» є дуже активними, вони з цікавістю знайомилися з відеотехнікою та іншими технічними засобами для телевізійного виробництва. Багато ставили запитань для чого і як використовується той чи інший пристрій та чому у продакшн-студіях стіни пофарбовані у зелений колір. Учні-слухачі Школи є цілеспрямованими, вони швидко сприймають нову інформацію, не бояться труднощів і швидко адаптуються для роботи у незнайомих для них ситуаціях.

Під час майстер-класу із використання інтерактивних технологій у ході обробки аудіовізуальних матеріалів у монтажних програмах відбулося заняття з освоєння принципів роботи не тільки з відеообладнанням, а також набуття практичних навичок роботи перед камерою (відповідно до загальноприйнятих вимог телевізійного виробництва). Тренер Катерина Вавілова зауважила, що сучасні школярі, не дивлячись на їх високу активність у соціальних мережах та практичну роботу у кадрі і за кадром, потребують порад від людей, які прошли «телевізійну школу». Ці навички, які школярі набувають на подібних тренінгах, допоможуть їм створювати якісний контент для різних відеоплатформ.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, проворієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів нагадала слухачам Школи лідерів учнівського самоврядування про інші заходи, які триватимуть до середини грудня 2019 року та про наступні етапи роботи Школи вже у 2020.

Факультет журналістики

Фотогалерея: