Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека презентує новий бібліографічний покажчик серії «До актуальних тем та подій»

Наукова бібліотека презентує новий бібліографічний покажчик серії «До актуальних тем та подій»

Наукова бібліотека презентує новий бібліографічний покажчик серії «До актуальних тем та подій»
04.12.2019 15:09 Все Головні новини Наукова бібліотека бібліографічний покажчик серії «До актуальних тем та подій»

На виконання «Плану заходів МОН України на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» (затверджено Наказом МОН України від 25.03.2019 р № 390) Наукова бібліотека ЗНУ підготувала бібліографічний покажчик, що вийшов в серії «До актуальних тем та подій».

Євроатлантична інтеграція України: партнерство заради безпеки : бібліогр. покажч. / уклад.: О. В. Левчук, відп. за вип. Н. М. Чала ; Запорізький національний університет. – Запоріжжя : ЗНУ, 2019. – 70 с.

Джерельну базу покажчика склали 1 109 джерел із фонду університетської книгозбірні: книги та дисертаційні дослідження, друковані та електронні статті з періодичних видань, наукових збірників.

Матеріал розміщено у семи розділах, а у їх межах – за алфавітом авторів і назв публікацій. В першому розділі зібрано законодавчі документи, що визначають відносини між Україною та НАТО. Другий розділ присвячено створенню, розширенню та діяльності Північноатлантичного альянсу. В третьому розділі аналізується еволюція розвитку відносин України з НАТО. В четвертому, п’ятому та шостому розділі розглядаються економічні, правові, військові та військово-технічні аспекти співробітництва. В сьомому розділі представлено матеріали щодо еволюції громадської думки з питання вступу України в Альянс.

Видання створено на базі систематичного та електронного каталогів, довідково-бібліографічної картотеки статей станом на 04.11.2019 р.

Із покажчиком можна ознайомитись на сайті наукової бібліотеки у розділі «Інформаційні ресурси. Бібліографічні покажчики підготовлені науковою бібліотекою ЗНУ» або завантажити з електронного каталогу http://library.znu.edu.ua/.

 

Наукова бібліотека