Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету Дарина Куліченко презентувала соціальний проєкт під час «Start Up Fest-2019»

Студентка юридичного факультету Дарина Куліченко презентувала соціальний проєкт під час «Start Up Fest-2019»

Студентка юридичного факультету Дарина Куліченко презентувала соціальний проєкт під час «Start Up Fest-2019»
05.12.2019 08:58 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет проєктна діяльність StartUp-Fest 2019

Минулого тижня на фестивалі інноваційних проєктів «Start Up Fest-2019» (м. Запоріжжя, виставковий центр «Козак-палац») студентка юридичного факультету Дарина Куліченко представила соціальний бізнес-проект «Правова допомога», який вона створила за підтримки декана Тетяни Коломоєць.

Проєкт передбачає створення Правничого центру для дітей, віком від 14 до 18 років, за унікальною авторською методикою. Під час проведення презентації Дарина підкреслила, що найголовнішим партнером в реалізації є Запорізький національний університет, у навчальних аудиторіях якого будуть проходити заняття.

Проєкт не отримав призового місця, але викликав динамічну дискусію, а також багато членів журі відзначили дуже високий рівень презентації та запропонували допомогу у реалізації. Власник ІТ-компанії у м. Києві Марат Досполов зазначив, що може підтримати зі створенням мобільного додатку, а заступниця голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна готова допомогти із командою, яка сприятиме в розробці наповнення цього додатку.

СЕО Україно-Британського бізнес-акселератора ЕХ1Р Наталія Рязанова подарувала Дарині Куліченко сертифікат на безкоштовне проходження преакселераційної програми весною 2020 р.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини