Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики триває профорієнтаційна робота

На факультеті журналістики триває профорієнтаційна робота

На факультеті журналістики триває профорієнтаційна робота
05.12.2019 13:13 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами візит

Викладачі факультету журналістики Запорізького національного університету тісно співпрацюють із закладами загальної середньої освіти м. Запоріжжя й області та регулярно проводять зустрічі зі старшокласниками. Такі заходи проводяться як у стінах вишу, так і у шкільних закладах.

4 грудня 019 р. у рамках проведення профорієнтаційної роботи доцент кафедри журналістики факультету журналістики Алла Тернова відвідала Розумівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Сьогодні в цьому опорному закладі загальної середньої освіти Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області навчається понад 200 учнів, а близько 20 його випускників – є студентами ЗНУ.

Традиційно відвідувачка поінформувала майбутніх абітурієнтів про факультети, наявні освітні напрямки та можливості для студентів Запорізького національного університету. Алла Тернова докладно розповіла про алгоритм пошуку інформації щодо вступу до ЗНУ на офіційному сайті університету, соціальних мережах та роздала учням наявні друковані матеріали.

Учні цікавилися освітніми програмами факультету журналістики та тим,  ким вони по завершенню навчання можуть працювати. Тож, про кожен освітній напрямок («Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання», «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні») та його спеціалізації стали цікавими і для учнів, і для вчителів.

Алла Іллівна наголосила, що про можливості участі школярів у безкоштовних тренінгах із різних дисциплін у Запорізькому національному університеті учні вже чули від випускників своєї школи та вчителів. Завдячуючи їм, за твердженням вчителів предметних курсів, випускники Розумівської загальноосвітньої школи на ЗНО показали гарні результати. Тож інформація про початок електронної реєстрації на сайті університету щодо пробних ЗНО та оголошений набір на чотиримісячні інтенсивні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів (українська мова та література, математика, історія України, англійська мова) стало актуальним для учнів.

Учні ставили багато запитань не тільки про факультет журналістики та навчання на ньому, їх цікавили й інші спеціальності на факультетах, в Інженерному інституті, Економіко-правничому, Торговому, Гідроенергетичному та Металургійному коледжах ЗНУ.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини