Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів інженерного інституту й Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на ПАТ «Запоріжсталь»

Для студентів інженерного інституту й Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на ПАТ «Запоріжсталь»

Для студентів інженерного інституту й Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на ПАТ «Запоріжсталь»
06.12.2019 11:40 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту Запорізький гідроенергетичний коледж ПАТ «Запоріжсталь» екскурсія практика

Нещодавно викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту ЗНУ, а саме завідувач кафедрою ОАОА Тетяна Меліхова, доцент Оксана Гамова й асистент Наталія Чакалова, а також представники Запорізького гідроенергетичного коледжу: заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, завідувач відділення Алла Кухтарєва, голова ПЦК Євгенія Родзіна разом зі студентами спеціальностей облік і оподаткування (ФЕМ інженерного інституту й ЗГЕК ЗНУ) й підприємництво, торгівля та біржова діяльність (ЗГЕК ЗНУ) відвідали з екскурсією ПАТ «Запоріжсталь».

Більшість майбутніх фахівців економічного напрямку вперше побували на такому великому комбінаті. Гостей дуже вразили масштабність і потужність підприємства, його матеріально-технічна база й організація виробництва. Відвідувачі були в захваті від екскурсії до доменного цеху, цеху холодної прокатки й заводоуправлінню.

Знайомлячи студентів економічного напрямку з цехами підприємства, організатори екскурсії ставили за мету допомогти майбутнім співробітникам комбінату зрозуміти, як саме діє виробництво, бо без розуміння цього неможливо досконало розібратися в обліково-аналітичній діяльності підприємства. Відвідування кожного цеху викликало в гостей безліч питань, і господарі з задоволення відповідали на них.

Особливо запам'яталися студентам спілкування з фінансовим директором Наталією Михайською, головним бухгалтером Світланою Ампілоговою, головним ІТ-фахівцем Олегом Желяковим, фінансовим контролером Оленою Чернявською й випускницею спеціальності «облік і аудит» інженерного інституту 2013 року Катериною Альховик, яка за 6 років досягла посади начальника відділу.

Із дуже цікавою пропозицією до студентів інженерного інституту й Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ звернулася Наталія Михайська. Вона не лише запросила їх на практику до комбінату, а й запропонувала відвідувати щотижнево додаткові заняття в бухгалтерії комбінату «Запоріжсталь», які збирається проводити особисто. Пропозиція фахівця-практика такого високого професійного рівня викликала неабияку зацікавленість студентів.

Спілкування зі Світланою Ампілоговою відбувалося в формі діалогу, під час якого головний бухгалтер поділилася з гостями власним досвідом роботи на комбінаті, розповіла про особливості роботи на такому великому підприємстві, як ПАТ «Запоріжсталь» і порадила майбутнім фахівцям з різних галузей економіки бути активними, постійно працювати над собою, підвищуючи свій професійний рівень. Отримали майбутні бакалаври та магістри й пропозицію працевлаштування на ПАТ «Запоріжсталь», за результатами співбесіди з головним бухгалтером.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини