Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Для студентів інженерного інституту й Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на ПАТ «Запоріжсталь»

Нещодавно викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту ЗНУ, а саме завідувач кафедрою ОАОА Тетяна Меліхова, доцент Оксана Гамова й асистент Наталія Чакалова, а також представники Запорізького гідроенергетичного коледжу: заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, завідувач відділення Алла Кухтарєва, голова ПЦК Євгенія Родзіна разом зі студентами спеціальностей облік і оподаткування (ФЕМ інженерного інституту й ЗГЕК ЗНУ) й підприємництво, торгівля та біржова діяльність (ЗГЕК ЗНУ) відвідали з екскурсією ПАТ «Запоріжсталь».

Більшість майбутніх фахівців економічного напрямку вперше побували на такому великому комбінаті. Гостей дуже вразили масштабність і потужність підприємства, його матеріально-технічна база й організація виробництва. Відвідувачі були в захваті від екскурсії до доменного цеху, цеху холодної прокатки й заводоуправлінню.

Знайомлячи студентів економічного напрямку з цехами підприємства, організатори екскурсії ставили за мету допомогти майбутнім співробітникам комбінату зрозуміти, як саме діє виробництво, бо без розуміння цього неможливо досконало розібратися в обліково-аналітичній діяльності підприємства. Відвідування кожного цеху викликало в гостей безліч питань, і господарі з задоволення відповідали на них.

Особливо запам'яталися студентам спілкування з фінансовим директором Наталією Михайською, головним бухгалтером Світланою Ампілоговою, головним ІТ-фахівцем Олегом Желяковим, фінансовим контролером Оленою Чернявською й випускницею спеціальності «облік і аудит» інженерного інституту 2013 року Катериною Альховик, яка за 6 років досягла посади начальника відділу.

Із дуже цікавою пропозицією до студентів інженерного інституту й Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ звернулася Наталія Михайська. Вона не лише запросила їх на практику до комбінату, а й запропонувала відвідувати щотижнево додаткові заняття в бухгалтерії комбінату «Запоріжсталь», які збирається проводити особисто. Пропозиція фахівця-практика такого високого професійного рівня викликала неабияку зацікавленість студентів.

Спілкування зі Світланою Ампілоговою відбувалося в формі діалогу, під час якого головний бухгалтер поділилася з гостями власним досвідом роботи на комбінаті, розповіла про особливості роботи на такому великому підприємстві, як ПАТ «Запоріжсталь» і порадила майбутнім фахівцям з різних галузей економіки бути активними, постійно працювати над собою, підвищуючи свій професійний рівень. Отримали майбутні бакалаври та магістри й пропозицію працевлаштування на ПАТ «Запоріжсталь», за результатами співбесіди з головним бухгалтером.

Інженерний інститут