Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ФСУ вітає завідувача кафедри соціології, професора Володимира Скворця з ювілеєм

Колектив ФСУ вітає завідувача кафедри соціології, професора Володимира Скворця з ювілеєм

Колектив ФСУ вітає завідувача кафедри соціології, професора Володимира Скворця з ювілеєм
09.12.2019 09:51 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління ювілей привітання

Днями викладачі, співробітники й студенти факультету соціології та управління від усього серця вітали з ювілеєм завідувача кафедри соціології, професора Володимира Скворця. Цього дня, крім щиросердних побажань усього найкращого на адресу іменинника, пролунали численні спогади про його вагомі наукові здобутки й про багаторічну плідну працю, спрямовану на розвиток факультету соціології та управління та всього університету загалом.

Ось що говорить про знайомство та співпрацю із шановним ювіляром доктор філософських наук, професор, голова дослідницького комітету з соціального прогнозування Соціологічної асоціації України, академік Української академії наук Максим Лепський:

«Із Володимиром Олексійовичем ми познайомилися на методологічному семінарі нашого любого Вчителя професора Віталія Івановича Воловика. Він його відрекомендував як чесну, небайдужу людину, педагога, який на той час працював завучем у середній школі м. Дніпрорудного. До цього міста в нашого вчителя було особливе ставлення, оскільки це місто будувалося разом із Віталієм Воловиком, до речі, про це він яскраво написав у своїй тетралогії.

І дійсно, Володимир Олексійович відповідав найкращій характеристиці заслуженого діяча науки и техніки Воловика Віталія Івановича.

Далі була глибока робота над філософським осмисленням громадянського суспільства, а пізніше, уже під час написання докторської дисертації, робота над проблематикою життєустрою українського народу. За час нашої спільної праці було багато важливих наукових досліджень у напрямі соціальної філософії та соціології, які пов’язані з дослідженням проблем патріотизму, миротворення в Україні та можливості використання успішного досвіду миротворення інших країн, інформаційно-аналітичній практиці розв’язання ключових проблем українського суспільства.

Володимир Олексійович є ентузіастом, відомим в Україні та за її межами експертом, суддею та тренером дебатного руху, якого цінують молоді, дуже молоді та вже не молоді дебатери. Під його менторством були впроваджені найкращі практики дебатного руху в Запорізькій області. Це стало своєрідною візитівкою для успіху молоді, яка отримала корисні навички толерантності та разом з тим критичного мисленні, відстоювання своєї позиції у майбутньому.

Як керівник кафедри соціології він спрямовує колектив на професійний розвиток, єдність у багатоманітності та збереження тієї цінності, заради якої існує наука та освіта – «Істини».

Я за дорученням кафедри соціології вітаю з Днем народження вельмишановного доктора філософських наук, професора кафедри соціології, керівника та друга, бойового товариша у єдиній Запорізькій школі філософії та соціології Володимира Олексійовича Скворця. Бажаю йому залишатися такою ж щирою, надійною людиною, гідним керівником, справжнім дослідником та педагогом, гарним батьком та дідом! Нехай у Вас, Володимире Олексійовичу, буде щастя, здоров’я, цікаві проєкти та прекрасне спілкування, події що надихають та створюють перспективу розвитку!»

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини