Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики провели для учнів ЗПНВК «РЕАЛ» профорієнтаційний практикум із скетчноутінгу

Студенти факультету журналістики провели для учнів ЗПНВК «РЕАЛ» профорієнтаційний практикум із скетчноутінгу

Студенти факультету журналістики провели для учнів ЗПНВК «РЕАЛ» профорієнтаційний практикум із скетчноутінгу
09.12.2019 08:36 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінг

У рамках профорієнтаційної діяльності студентки 1 курсу факультету журналістики спеціальності «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні» Валерія Садикіна й Анастасія Сокол разом із доцентом кафедри теорії комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю Тетяною Іванець провели для учнів ЗПНВК «Реал» нетворкінг «Скетчноутінг».

На захід були запрошені учні 7-11 класів. Школярі прослухали науково-популярний скетчноутінг із тем «SaveWorld» та «Stopbullying». Учням розповіли про створення проєктної лінійки, формування мети та місії проєкту за допомогою різних інструментів. Більш детально студентки розповіли про створення інфографіки й дизайну проєкту.

Крім того, що студентки розповіли про теорію написання скетч-проєкту, вони дали змогу школярам втілити свої ідеї на практиці. Поділившись на три команди, учні самостійно обирали тему та елементи, котрі використовували для створення власних скетчів, а також втілення дизайну для нього. Після цього вони представляли свій скетч, презентуючи ідею проєкту, а також які елементи інфографіки використовували і яку мету переслідували.

Крім можливості прояву здібностей у створенні науково-популярного проєкту, цей нетворкінг дав можливість як студентам ЗНУ, так й учням школи отримати досвід командної роботи, проявити себе в ораторському мистецтві, аналізувати інформацію та візуалізувати дані. Презентувавши власні моделі скетчів, студенти допомогли майбутнім абітурієнтам швидко розвити навички скетчноутінгу і створити власні візуальні карти.

Атмосфера на заході панувала надзвичайно творча та натхненна. Учасники були у захваті від практикуму, не хотіли розходитися, ставили студентам багато запитань, а директорка ЗПНВК «РЕАЛ» Людмила Дедюк щиро дякувала за корисно та цікаво проведений практикум для учнів.

 

Кафедра теорії комунікації,

реклами та зв’язків із громадськістю

 

Схожі новини