Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда проєкту ERASMUS+ KA2 DESTIN пройшла тренінг з оновлення освітніх програм із журналістики

Команда проєкту ERASMUS+ KA2 DESTIN пройшла тренінг з оновлення освітніх програм із журналістики

Команда проєкту ERASMUS+ KA2 DESTIN пройшла тренінг з оновлення освітніх програм із журналістики
09.12.2019 13:41 Все Головні новини Факультети Журналістики DESTIN Факультет журналістики проєктна діяльність наукова діяльність міжнародні зв’язки

У стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 2 по 4 грудня вчергове зібралися учасники проєкту Ерасмус + КА2 DESTIN,  серед яких були й троє викладачів факультету журналістики ЗНУ: декан Віктор Костюк, заступник декана з міжнародної діяльності Катерина Сіріньок-Долгарьова та доцент кафедри журналістики Юрій Костюк. Учасники тренінгу вивчали основи написання програмних дескрипторів, силабусів та методику самооцінювання освітніх програм з журналістики.

Упродовж трьохденної навчальної сесії викладачі були учасниками панельних дискусій, звітували про власні напрацювання, обговорювали стратегії подальших дій і переймали досвід написання робочих програм та модульних дискрипторів від тренера з Ірландії Девіда Квіна (Дан Лірі Інститут мистецтвознавства, дизайну та технологій, м. Дублін).

У перший день роботи учасників ознайомили з критеріями, яким мають відповідати навчальні програми: їхня структура та контент, цілі, програмні результати навчання, методики оцінювання, матеріальна база, людський фактор, доступність та інше. Їм наголосили, що не менш важливим складником успішно вибудованого процесу навчання є контакт між викладачем та студентами, який має підкріплюватися взаємоповагою, зацікавленістю до предмета та двостороннім зворотнім зв’язком.

Друга половина робочої панелі була присвячена роботі над SWOT-аналізом та принципам написання дискрипторів начальних модулів дисциплін (короткий опис змісту навчального курсу на одну сторінку).

У наступні дні учасники проєкту Ерасмус + КА2 DESTIN обговорювали зміни, які вже були внесені до своїх навчальних програм, та ті, які планують здійснити, а також плани й подальші завдання в роботі над проєктом.

 

Схожі новини