Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели «Фестиваль етнічного та культурного розмаїття»

На ФІФ провели «Фестиваль етнічного та культурного розмаїття»

10.12.2019 13:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ Фестиваль етнічного різноманіття

Дев’ятого грудня студенти філологи та перекладачі 2 курсу, які вивчають англійську, французьку, німецьку та іспанські мови, під керівництвом доцентів кафедри англійської філології Марини Залужної та Олени Лужаниці вже вдруге організували інтелектуально-розважальний творчий захід «Фестиваль етнічного та культурного розмаїття». Основна мета цього заходу полягає в закріпленні навичок і знань, здобутих під час проходження курсу з етнології, демонстрація творчості і креативності студентів та виховання світоглядної позиції. Зазначимо, що проведення творчих заходів, приурочених до видатних культурних подій і дат, давно вже перетворилося на гарну традицію для факультету іноземної філології.

Ведучими цього фестивалю виступили студентки факультету іноземної філології Ірина Ульченко та Вікторія Мєрєнкова. На урочистий захід запросили не лише студентів денного та заочного відділень факультету, але й завідувача кафедри англійської філології Санію Єнікєєву. Долучившись до фестивалю, творчі групи студентів філологічного та перекладацького відділень підготували цікаві та неординарні презентації, сценівки, перформенси, мініатюри, відеоролики, інтерв’ю, творчі виступи, вокальні і танцювальні номери, під час яких були представлені різні країни (країни Близького Сходу, Італія, Іспанія, Франція, Німеччина, Англія, Америка, Куба, Південна Корея, Японія та інші), традиції різних народів і національностей, культурні, мовні, психологічні особливості, менталітет, кулінарні звички, стереотипи сприйняття людей з різних куточків нашої планети. Так, наприклад, представляючи культуру Японії, студенти продемонстрували особливості бойового і танцювального мистецтва. Також вони розвінчали міфи про мешканців Південної Кореї, розповівши про б’юті-тренди, популярні відео в Тік-Ток, кулінарні традиції. Під час презентації французької культури студенти розповіли про національні традиції, територіальний устрій, історію, населення, мовні особливості тощо. А під час презентації США і Куби були представлені особливості менталітету, культури, релігії і характеру мешканців цих країн, їх стиль життя, національна кухня та інше. Також студенти творчо продемонстрували іспанську і німецьку культуру, виконавши пісні німецькою та іспанською. Можна з впевненістю сказати, що цей захід дав змогу студентам більше дізнатись під час презентацій і відеосюжетів про цікаві факти з історії і культури, фольклорних традицій різних країн, а також розвіяти міфи і стереотипи про національні особливості комунікації представників Німеччини, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Америки, Куби, Південної Кореї, Японії.

Крім того, студенти філологічного та перекладацького відділень підготували інтелектуальні вікторини про культурні особливості представлених країн, під час яких студенти змагались між собою та відповідали на запитання, отримуючи за правильну відповідь солодкі призи. Перевірили знання студентів і викладачі Марина Залужна та Олена Лужаниця, організувавши також інтерактивну етнологічну вікторину, де студенти мали змогу отримати додаткові бали до заліку з цього предмету.

Студенти демонстрували свою обізнаність із мовою та культурою представлених країн. Свято супроводжували тематичні замальовки, цікаві відеопрезентації, конкурси, які не залишили байдужими ані студентів, ані викладачів, ані гостей факультету.

Загалом, цей захід продемонстрував високий рівень творчості, креативності, мовних та інтелектуальних здібностей студентів, які із захопленням брали участь у фестивалі. Студенти продемонстрували результати своєї роботи, чому вони навчились, які навички в оволодінні іноземної мови вони опанували. Крім того, серед учасників були обрані найкращі виступи і презентації, визначені кращий актор і актриса.

Фотогалерея: