Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізькому металургійному коледжу ЗНУ – 90 років!

Запорізькому металургійному коледжу ЗНУ – 90 років!

Запорізькому металургійному коледжу ЗНУ – 90 років!
12.12.2019 09:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ ювілей свято привітання

Щиро вітаємо викладачів, співробітників, студентів і випускників Запорізького металургійного коледжу ЗНУ з визначною датою –  90-річчям із дня його заснування! Цей ювілей – ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю колективу Запорізького металургійного коледжу, чиє становлення й розвиток нерозривно пов’язане з історією нашого краю. Заснований у 1929 році водночас із початком будівництва індустріального комплексу м. Запоріжжя, він відразу набув слави кузні високопрофесійних кадрів, адже десятиріччями його випускники ставали кращими робітниками металургійної промисловості нашого міста.

На сьогодні розвиток металургійної галузі виробництва – одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед нашою країною. Можна сміливо сказати, що саме від ваших випускників залежить її майбутнє. Своїм прагненням до підготовки сучасних успішних фахівців ви сприяєте тому, що в майбутньому випускники, досягнувши успіху в побудові кар’єри, із задоволенням повертаються до рідного закладу освіти, аби поділитися здобутками із улюбленими викладачами.

Ця ювілейна дата – чудова нагода висловити щиру повагу колективу викладачів за творчу, самовіддану та подвижницьку працю й від усього серця подякувати їм за розвиток освітянсько-технічного простору нашого краю.

Ми щиро радіємо, що ви стали частиною великої й дружної родини Запорізького національного університету й переконані, що це сприятиме подальшому розвитку й процвітанню славнозвісного освітнього закладу.

Тож у цей знаменний день ми щиро бажаємо викладачам, співробітникам  і студентам успіхів у всіх починаннях, нових досягнень, прекрасних результатів роботи та натхнення!

 

З повагою

ректор ЗНУ                                                         

М. О. Фролов

 

Схожі новини