Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП провели профорієнтаційну зустріч зі студентами Нікопольського педагогічного коледжу

Представники факультету СПП провели профорієнтаційну зустріч зі студентами Нікопольського педагогічного коледжу

Представники факультету СПП провели профорієнтаційну зустріч зі студентами Нікопольського педагогічного коледжу
12.12.2019 11:10 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність співпраця з коледжами візит

Одинадцятого грудня представники факультету соціальної педагогіки та психології провели профорієнтаційну зустріч з учнями Нікопольського педагогічного коледжу. Цей захід було організовано за підтримки декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко. Учасниками зустрічі стали 54 учні – випускники коледжу за напрямами «Початкова освіта» та  «Дошкільна освіта».

Під час відвідування Нікопольського педагогічного коледжу представників ЗНУ привітно зустріла заступник директора з виховної роботи Олена Юрченко. Особливу подяку за сприяння в проведенні заходу варто висловити директору коледжу Наталії Шевяковій.

Під час зустрічі з учнями коледжу заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології, доцент кафедри соціальної педагогіки Олена Лещенко презентувала спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології та проінформувала присутніх про особливості вступу на старші курси у 2020 році.

Доцент кафедри соціальної педагогіки Марія Гладиш забезпечувала технічну, інформаційну підтримку та роботу з аудиторією. Учні коледжу особливо зацікавилися такими спеціальностями факультету СПП: спеціальна освіта, початкова освіта, соціальна педагогіка, психологія, а також спеціальностями сценічне мистецтво, дошкільна освіта та дизайн.

Учасники заходу активно ставили питання щодо вступу на старші курси за спеціальностями факультет СПП, поселення в гуртожиток, ціни за навчання, про студентське життя у ЗНУ. Усі учні отримали флаєри зі спеціальностями ф-ту соціальної педагогіки та психології.

Наприкінці зустрічі Олена Лещенко запросила присутніх відвідати 5 квітня 2020 року День відкритих дверей ЗНУ. Учні коледжу подякували представникам ЗНУ за змістовну та актуальну інформацію.

 

Олена Лещенко,

заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=133801424727871

 

 

 

 

 

Схожі новини