Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся підсумковий новорічний бухгалтерський семінар

У ЗНУ відбувся підсумковий новорічний бухгалтерський семінар

У ЗНУ відбувся підсумковий новорічний бухгалтерський семінар
12.12.2019 09:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту газета «Все про бухгалтерський облік» практикум «Підсумковий новорічний бухгалтерський семінар»

Десятого грудня в інженерному інституті Запорізького національного університету відбувся практикум «Підсумковий новорічний бухгалтерський семінар». Як завжди, головним організатором цього яскравого й корисного заходу стала креативна редакція газети «Все про бухгалтерський облік».

У роботі семінару взяли участь понад 200 провідних бухгалтерів з підприємств м. Запоріжжя й області, з м. Маріуполь, а також викладачі та студенти кафедри обліку аналізу, оподаткування та аудиту факультет економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ.

Тепло зустріли учасників заходу представники професійного й дружнього колективу запорізького відділення редакційної підписки газети «Все про бухгалтерський облік» О. Горленко, Н. Хоменко, В. Хархан, А. Пейчева, О. Лисаченко, Л. Синиця, В. Панасенко, І. Акуленко, Е. Штенгелова.

Учасники семінару завжди з задоволенням відвідують цей захід, і не лише через те, що мають можливість отримати дуже корисну й професійну інформацію, а й через оригінальну, святкову атмосферу, яка є невід’ємною часткою семінару. А це й яскраве оформлення зали, фотозона, несподівані вбрання організаторів тощо. Кожного разу свято має свою родзинку, якою став несподіваний візит Святого Миколая.

Семінар відкрили директор інженерного інституту Геннадій Коломоєць, завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова, виконуючий обов’язки декана факультету економіки та менеджменту Лев Феофанов і менеджер з питань регіонального розвитку відділу регіональної політики редакції газети «Все про бухгалтерський облік» Вікторія Роздимаха.

Привітавши гостей, Геннадій Коломоєць і Тетяна Меліхова запросили учасників семінару, їхніх дітей та знайомих підвищити свій професійний рівень, вступивши на факультет економіки та менеджменту інженерного інституту. Запропонувала Тетяна Олегівна й подальшу співпрацю між ФЕМ й організаціями, де працюють учасники семінару, бо для наших студентів як для майбутніх професіоналів дуже важливо під час практики вирішувати реальні завдання. Презентувала Тетяна Меліхова можливість участі підприємств – учасників семінару у програмі дуальної освіти для студентів спеціальності облік і оподаткування. Дуже зацікавила присутніх пропозиція завідувача кафедрою ОАОА щодо їхнього участі в удосконаленні освітніх програм спеціальності облік і оподаткування за бакалаврським та магістерським рівнями для їх відповідності потребам сучасних підприємств.

Перед виступом лектора викладач кафедри ОАОА Наталія Чакалова ознайомила бухгалтерів із довідковою інформацією про освітню програму «облік і оподаткування» й з умовами вступу в 2020 р. за рівнями бакалавр і магістр.

Після офіційної частини відбувся семінар, який провела міжнародний сертифікований професійний бухгалтер САР, СІРА та директор Академії професійного бухгалтера Людмила Шахно. Під час семінару були розглянуті проблеми, пов’язані з підведенням підсумків минулого року (інвентаризацією, річною фінансовою звітністю, декларацією з податку на прибуток та ПДВ); обговорені проекти та реалії на 2020-2021 рр., зроблені аналізи змін та нововведень; проаналізовані зміни до ПСБО й плани рахунків, податок на додану вартість тощо.

Викладачі та студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту ЗНУ вдячні колективу редакції газети «Все про бухгалтерський облік» за цікавий, пізнавальний та корисний семінар. Проведення подібних спільних заходів дає можливість залучати роботодавців до організації й реалізації освітнього процесу, створюючи умови для підвищення рівня наукової діяльності й підвищення ефективності досліджень через практичний досвід.

 

Інженерний інститут


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=133802858061061