Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ завітали на День відкритих дверей Пологівського олійноекстраційного заводу

Представники ЗНУ завітали на День відкритих дверей Пологівського олійноекстраційного заводу

Представники ЗНУ завітали на День відкритих дверей Пологівського олійноекстраційного заводу
12.12.2019 15:05 Все Головні новини Факультети Економічний Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування економічний факультет інженерний інститут профорієнтаційна діяльність зустріч

Дванадцятого грудня представники Запорізького національного університету – співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, економічного факультету й інженерного інституту – завітали на Х День відкритих дверей, організований керівництвом ПрАТ «Пологівський олійноекстраційний завод» (м. Пологи).

Варто відзначити, що «Пологівський олійноекстраційний завод» – одне з найбільших підприємств Пологівського району та входить до десятки найпотужніших заводів із переробки олійних культур в Україні. Підприємство постійно розширюється, забезпечуючи робочими місцями не лише мешканців Пологівського регіону, але й Гуляйпільського та Оріхвського.

Останніх кілька років його керівництво чимало уваги приділяє профорієнтаційному напрямку роботи. Воно сприяє тому, аби місцеві старшокласники мали змогу зустрітися з представники кращих закладів технічної та вищої освіти регіону. І під час таких заходів дізнатися від них про умови навчання за спеціальностями, необхідними в олійножировій галузі. Зокрема, їм потрібні в майбутньому фахівці, які мають ґрунтовну освіту за таким спеціальностями, як контрольно-вимірювальні прилади та автоматика, електроенергетика й теплоенергетика.

Саме тому вони запросили представників Запорізького національного університету поспілкуватися з учнями 9 й 11 класів Пологівського й Гуляйпільського районів.

Під час зустрічі провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Максимова розповіла учням 9-11 класів про перспективи навчання в ЗНУ, про освітні програми, спеціальності факультетів і коледжів та про цікаве й незабутнє навчання студентів. Крім того, вона звернула увагу молоді, що в університеті прагнуть допомогти майбутнім студентам підготуватись до успішного складання ЗНО й вступу на омріяну спеціальність. На базі ЗНУ діють підготовчі курси, зокрема з 2 грудня починається реєстрація на інтенсивні 4-місячні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. До послуг старшокласників – чимала вибірка літератури із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, в університеті вже традиційно проводяться пробні безкоштовні тренінги із ЗНО, під час яких молодь зможе ознайомитися з процедурою проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання та визначити свій фактичний рівень знань, тощо.

Також перед аудиторією виступили Юлія Скорнякова (економічний факультет) й Анастасія Іванісова (інженерний інститут ЗНУ). Вони запросили учнівську молодь скористатися можливостями, які відкриває перед ними навчання в Запорізькому національному університеті, зокрема на економічних і технічних спеціальностях. Крім того, учасники зустрічі отримали рекламну продукцію закладу вищої освіти, за допомогою якої змогли більше дізнатися про його факультети і коледжі.

Співробітники ЗНУ вдячні керівництву ПрАТ «Пологівський олійноекстраційний завод» за можливість поспілкуватися з майбутніми вступниками й розповісти їм про особливості проходження ЗНО, вступної кампанії-2020 та навчання за вподобаними спеціальностями, які користуються попитом на українському ринку праці.

 

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=49542 and cach_timestamp>1614453367
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'