Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач факультету СПП провела тренінгові заняття «Психологічна підготовка до ЗНО» для старшокласників

Викладач факультету СПП провела тренінгові заняття «Психологічна підготовка до ЗНО» для старшокласників

Викладач факультету СПП провела тренінгові заняття «Психологічна підготовка до ЗНО» для старшокласників
13.12.2019 14:28 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтація зустріч зі школярами співпраця зі школами

На цьому тижні доцент кафедри психології ЗНУ, кандидатка психологічних наук Наталія Мосол зустрілася з одинадцятикласниками ЗОШ № 100 м. Запоріжжя.

Захід були присвячені питанню підготовки до екзаменів та ЗНО. Під час інтерактивного заняття старшокласники досліджували тему стресу та шляхів його подолання, визначали різні типи стресових ситуацій – як навчальних, так і повсякденних, визначали власні способи успішного подолання стресу. Також вони розглянули ефективні стратегії підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, викладач надала практичні рекомендації для успішнішої тактики виконання тестування та інформацію про можливість участі у проведенні пробних ЗНО.

Старшокласники взяли активну участь у обговоренні, що виступило запорукою ефективної взаємодії. На завершення зустрічі представниця ЗНУ відповіла на питання старшокласників стосовно вступної кампанії та провела індивідуальні консультації стосовно спеціальностей.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=134323991342281

 

Схожі новини