Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося грандіозне шоу «Mister University 2019»

У ЗНУ відбулося грандіозне шоу «Mister University 2019»

У ЗНУ відбулося грандіозне шоу «Mister University 2019»
13.12.2019 14:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Університет Факультет соціальної педагогіки та психології Економічний факультет Факультет журналістики Факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ центр культури конкурс «Mister University 2019»

Одинадцятого грудня в палаці культури «Орбіта» відбулося грандіозне молодіжне шоу, яке вже стало традиційним для нашого міста, – «Mister University 2019». Його організаторами й головними натхненниками виступили представники творчого колективу центру культури ЗНУ, який очолює Юлія Янько, а також спонсори та інформаційні партнери.

Темою цьогорічного конкурсу обрано «Дикий Захід». Отже, хлопці, одягнені у стилі «кантрі», та мотиви американських вестернів стали головною фішкою, яку презентували учасники – 15 студентів ЗНУ та НУ «Запорізька політехніка».

Окрім команди найталановитіших хлопців ЗНУ, глядачам також представили команду конкурсного журі, до складу якого увійшли: перший віце-містер Запоріжжя, учасник колективу «Умка», ведучий і редактор телепрограм на каналі «ТВ-5» Владислав Таран; chief happiness officer and smm-manager винного бару «Brave New Bar» імітерії how I met your mate Катерина Сальніченко; «Королева Запоріжжя» Наталья Осипенко (економічний факультет); черлідер Ольга Самохіна; професійний запорізький фотограф та фотограф конкурсу краси Анастасія Бурлай.

Ведучі вечора Наталя Ольховська, Антон Назаренко й Микита Налівкін  подякували адміністрації Запорізького національного університету в особі ректора Миколи Фролова, проректорів Геннадія Васильчука та Сергія Кушніра, головного бухгалтера Оксани Арістової, а також усім, завдяки кому цей захід відбувся. А це – фотографи конкурсу Анна Панасейко та Єлизавета Самсонова, відеограф Ілля Гордєєв, заступник директора центру культури, постановник дефіле Аліна Черкасова та інші.

Нагадаємо, підготовка до конкурсу мужності й таланту тривала протягом двох місяців. Упродовж цього періоду хлопці брали участь у професійних фото- та відеосесіях, працювали з талановитими фотографами та постановниками дефіле, хореографії, режисерами тощо, які допомогли їм не тільки виявити й відточити свої здібності, а й підготували їх до виходу на сцену, спілкування із глядачами, організаторами, представниками конкурсного журі. Більше дізнатися про підготовку учасників можна за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=48737&lang=ukr&news_code=u-znu-vidbuvsya-kasting-dlya-uchasnikiv-konkursu---Mister-University-19--

Учасники конкурсу випробували свої сили у кількох розділах – це і відеовізитка, дефіле в ковбойському одязі, спільна хореографічна композиція, фотоконкурс, результати якого були визначені попереднім голосуванням у соцмережах. А також – конкурс талантів, під час якого були продемонстровані відеороботи учасників. Найкращі з цих номерів учасники представили наживо і, дійсно, порадували глядачів, зокрема групи підтримки кожного з факультетів-учасників. Під час цього конкурсу були розкриті пісенні, хореографічні, спортивні, музичні таланти хлопців. Учасники грали на гітарі, представляли свої стенд-апи публіці тощо. Присутні у залі були у захопленні від унікальної пластики і танцю на підборах Віталія Мунтянова (факультет журналістики), вдалої пародії на музичий кліп, що його створив талановитий Микита Івченко (факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ), виступу гітариста і співака Олександра Коваля (факультет журналістики), хореографічного дуету СПП за участю Юрія Тітова (СПП) та інших. Шквал оплесків прокотився залою під час наступного виходу пар у супроводі своїх елегантних супутниць у вечірньому вбранні, що вразили усіх присутніх красою, харизмою та елегантністю.

Крім того, багато гумористичних конкурсів та інтерактивів із врученням призів від спонсорів провели серед глядачів ведучі вечора. А насамкінець відбулося традиційне інтелектуальне опитування конкурсантів, допоки журі радилося щодо визначення переможців. Ведучі поставили учасникам конкурсу низку запитань: які риси характеру цінують у дівчині, що б хотіли змінити у глобальних масштабах, на що б витратили виграш тощо. Пісенний супровід цього дня забезпечували молоді талановиті співаки – учасниця проєкту «Х-фактор»  Марія Сур (вокальна студія «Кантилена») та  Сергій Пивоваров («Mister University-2018»).

Під час кульмінаційної сцени вечора організатори, серед яких були Юлія Янько, Владислав Таран, Антон Осадчук, Марія Пересипко та інші, подякували всім за яскравий вечір, висловили вітання і найщиріші побажання на адресу учасників заходу та своїх помічників, завдяки яким цей конкурс відбувся. А ще, вручили нагороди – грамоти й подарунки найкращим у номінаціях, а переможцям – ще й кубки та цінні призи.

До п’ятірки найталановитіших студентів, за рішенням журі та вболівальників, увійшли:

- Роман Михайленко (економічний факультет) - «1-й віце-містер»;

- Данило Беркоз (СПП) - «2-й віце-містер»;

- Микита Івченко (факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ) - «3-й віце-містер»;

- Віталій Мунтянов (факультет журналістики) - «4-й віце-містер».

А гран-прі конкурсу цього року та звання «Mister University 2019» дісталися Юрію Тітову з факультету СПП. Йому також вручили й головні нагороди – грошовий приз у 3000 грн і Кубок переможця, який він отримав з рук «Mister University-2018» Сергія Пивоварова. Своєю чергою, команда конкурсантів подякувала своїм наставникам і вручила їм пам’яті подарунки та квіти.

 

Олена Хлистун


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=134327964675217

 


 

 

 

Схожі новини