Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ подяками ректора відзначили студентів – активних учасників профорієнтаційної діяльності

У ЗНУ подяками ректора відзначили студентів – активних учасників профорієнтаційної діяльності

У ЗНУ подяками ректора відзначили студентів – активних учасників профорієнтаційної діяльності
13.12.2019 14:55 Все Головні новини Факультети РОНІК Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування РОНІК профорієнтаційна діяльність нагородження

Дванадцятого грудня в Запорізькому національному університеті відбулися підсумкові в цьому календарному році збори заступників деканів усіх факультетів й інженерного інституту із профорієнтації. Зокрема, на заході були присутні Геннадій Цимерман (математичний факультет), Андрій Кургузов (факультет менеджменту), Валентина Ємельянова (факультет фізичного виховання), Анна Барановська (факультет журналістики) та інші.

Зібрання проходило  під керівництвом проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури й начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів.

Цей захід став чудовою нагодою не лише для підбиття підсумків важливого напрямку діяльності представників вишу в першому семестрі, але й для визначення планів на наступне навчальне півріччя. А ще – для нагородження студентів різних факультетів – кращих учасників численних профорієнтаційних заходів ЗНУ.

Проректор Олександр Гура привітав присутніх на заході із завершенням першого семестру та прийдешніми різдвяно-новорічними святами. Він також наголосив на важливості профорієнтаційної діяльності, у якій мають бути задіяні всі викладачі факультетів, й окреслив основні напрямки діяльності в наступному році. Начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів приєдналася до цих поздоровлень і нагадала учасникам зібрання, що попереду – традиційні для ЗНУ безкоштовні тренінги із написання зовнішнього незалежного оцінювання, пробне ЗНО від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, інтенсивні курси із підготовки до ЗНО тощо. Ці заходи, спрямовані на те, аби допомогти вступникам не лише визначитись із спеціальністю і закладом вищої освіти, але й сприяти їм в успішному проходженні основної сесії ЗНО й подоланні всіх етапів вступної кампанії.

Під час заходу відбулося нагородження подяками за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова студентів, які сприяли успішній презентації освітніх послуг та іміджевого позиціонування Запорізького національного університету під час ХХІ міжрегіональної спеціалізованої виставки «АБІТУРІЄНТ-2020» у виставковому центрі «Козак-Палац» та проведенню профорієнтаційної роботи під час Дня абітурієнта та безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО.

В урочистій обстановці з рук проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури подяки отримали:

  1. Петрущенко Вікторія – математичний факультет;
  2. Проценко Вікторія – математичний факультет;
  3. Бончев Максим – математичний факультет;
  4. Жир Данило – математичний факультет;
  5. Мішкова Євгенія – математичний факультет;
  6. Петрущенко Кирил – математичний факультет;
  7. Губіна Анастасія – історичний факультет;
  8. Нікітіна Аліна – історичний факультет;
  9. Олійник Владислава – історичний факультет;
  10.  Малик Ілля – історичний факультет;
  11.   Тамбова Ельвіра – історичний факультет;
  12.  Василенко Владислав – юридичний факультет;
  13.  Сітнікова Марія – юридичний факультет;
  14.  Токарєва Юлія – юридичний факультет;
  15.  Гутник Євгенія – юридичний факультет;
  16.  Євтушенко Діана – юридичний факультет;
  17.  Комар Артем – юридичний факультет;
  18.  Сиротюк Марія – біологічний факультет;
  19.  Лагрон Аліса – біологічний факультет;
  20.  Лукашевич Ольга – біологічний факультет;
  21.  Обруч Крістіна – біологічний факультет;
  22.  Скуднова Юлія – біологічний факультет;
  23.  Тендеренко Катерина – біологічний факультет;
  24.  Добрунова Дар’я – біологічний факультет;
  25.  Кузова Катерина – факультет журналістики;

26. Шамрай Лідія – факультет журналістики;

27. Демченко Поліна – факультет журналістики;

28. Приходько Вікторія – факультет журналістики;

29. Науменко Любов – факультет журналістики;

30. Харчілава Мзія – факультет журналістики;

31. Літвин Михайло – факультет журналістики;

32. Гальвас Вікторія – факультет журналістики;

33. Хоменко Уляна – факультет соціальної педагогіки та психології;

34. Сираканян Міша – факультет соціальної педагогіки та психології;

35. Фролова Тетяна – факультет соціальної педагогіки та психології;

36. Довгаль Ксенія – факультет соціальної педагогіки та психології;

37. Чудновець Юлія – факультет соціальної педагогіки та психології;

38. Сливовська Марія – факультет соціальної педагогіки та психології;

39. Черкас Майя – факультет соціальної педагогіки та психології;

40. Калиниченко Валерія – факультет соціальної педагогіки та психології;

41. Кононенко Олександра – факультет соціальної педагогіки та психології;

42. Крук Олена – факультет соціальної педагогіки та психології;

43. Голояд Олександра – факультет соціальної педагогіки та психології;

44. Лавринець Іван – філологічний факультет;

45. Першина Дар’я – філологічний факультет;

46. Гаврюсєва Валерія – філологічний факультет;

47. Канюка Вікторія – філологічний факультет;

48. Басько Валерія – філологічний факультет;

49. Васильченко Вікторія – філологічний факультет;

50. Момот Владислав – філологічний факультет;

51. Лук’яненко Ілля – філологічний факультет;

52. Городецька Анастасія – факультет соціології та управління;

53. Корнієнко Софія – факультет соціології та управління;

54. Клименко Анастасія – факультет соціології та управління;

55. Прядко Анна – факультет соціології та управління;

56. Фісівська Олена – факультет соціології та управління;

57. Іванов Олександр – факультет соціології та управління;

58. Волков Андрій – факультет соціології та управління;

59. Тищенко Григорій – факультет соціології та управління;

60. Ясьмо Ольга – факультет соціології та управління;

61. Васейко Сергій – факультет менеджменту;

62. Мельник Катерина – факультет менеджменту;

63. Крот Наталія – факультет менеджменту;

64. Редконаш Світлана – факультет менеджменту;

65. Будякова Катерина – факультет менеджменту;

66. Валова Аліна – факультет менеджменту;

67. Корєєва Єлизавета – факультет менеджменту;

68. Жирова Анжеліка – економічний факультет;

69. Сидір Олександра – економічний факультет;

70. Ткачук Олександр – економічний факультет;

71. Малішевська Аліна – економічний факультет;

72. Мухомор Петро – економічний факультет;

73. Бєлік Вікторія – економічний факультет;

74. Бєлік Наталія – економічний факультет;

75. Недоступова Марія – економічний факультет;

76. Іпатько Маргарита – економічний факультет;

77. Сердобінцев Микита – факультет іноземної філології;

78. Шульга Єлизавета – факультет іноземної філології;

79. Бобришева Катерина – факультет іноземної філології;

80. Філіпчук Катерина – факультет іноземної філології;

81. Зуєва Олена – факультет іноземної філології;

82. Нелюбова Орина – факультет іноземної філології;

83. Яценко Владислав – факультет іноземної філології;

84. Любімова Діана – факультет фізичного виховання;

85. Матюхіна Ганна – факультет фізичного виховання;

86. Субботіна Олена – факультет фізичного виховання;

87. Сур Максим – факультет фізичного виховання;

88. Яременко Дар’я – факультет фізичного виховання;

89. Тихонов Богдан – факультет фізичного виховання;

90. Панченко Тетяна – факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

91.Суєтін Олександр – факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

92. Деймут Костянтин – факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

93. Лебедєв Микола – факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

94. Степаненко Олег – факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

95. Артеменко Артур – факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

96. Стародубець Вікторія – факультет економіки та менеджменту;

97. Шевченко Ірина – факультет економіки та менеджменту;

98. Сьомчина Мілєна – факультет економіки та менеджменту;

99. Пахомов Іван – факультет економіки та менеджменту;

100. Сітко Дар’я – факультет економіки та менеджменту;

101. Воробйова Дар’я – факультет економіки та менеджменту;

102. Рожик Євген – факультет економіки та менеджменту;

103. Ляшенко Дмитро – факультет економіки та менеджменту;

104. Бутирін Микита – факультет металургії;

105. Груша Артем – факультет металургії;

106. Тодвойський Юрій – факультет металургії;

107. Мазур Леонід – факультет металургії;

108.Маркіна Катерина – факультет будівництва та цивільної інженерії;

109. Єрмарченко Вікторія – факультет будівництва та цивільної інженерії;

110. Кокошуєв Олексій – факультет будівництва та цивільної інженерії;

111. Звіздун Андрій – факультет будівництва та цивільної інженерії;

112. Рибалка Вікторія – факультет будівництва та цивільної інженерії;

113. Кожухова Марія – факультет будівництва та цивільної інженерії.

Усім студентам-активістам подякували за сприяння профорієнтаційній діяльності в ЗНУ й винагородили гучними оплесками.

Крім того, присутня на заході керівник Регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу ЗНУ (РОНІК) Вікторія Ковпак передала заступникам деканів 35 сертифікатів для передачі представникам шкіл Запоріжжя – педагогам,методичним працівникам, представникам адміністрації, які 30 листопада взяли участь у семінарі-форумі «Молодь проти булінгу», що проходив на базі ЗНУ. Вона також подякувала  учасникам зібрання за сприяння розбудови співпраці РОНІКу із закладами середньої освіти м. Запоріжжя.

Насамкінець заходу присутнім подякували за плідну працю й нагадали, що наступне зібрання заступників деканів із профорієнтаційної роботи відбудеться 16 січня 2020 року.


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=134330108008336

 

 

 

Схожі новини