Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Вітаємо доцента кафедри економіки та інформаційних технологій Павла Комазова з ювілеєм!

Вітаємо доцента кафедри економіки та інформаційних технологій Павла Комазова з ювілеєм!

Вітаємо доцента кафедри економіки та інформаційних технологій Павла Комазова з ювілеєм!
16.12.2019 10:40 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра економіки та інформаційних технологій ювілей

Шістнадцятого грудня відзначає свій ювілей доцент кафедри економіки та інформаційних технологій Павло Валерійович Комазов. Навчання для ювіляра завжди було одним з пріоритетних напрямків у житті. Свою першу вищу освіту Павло Валерійович отримав у 1993 р. у Запорізькому національному університеті за спеціальністю математика. А вже у 2000 р. Павло Комазов закінчив факультет післядипломної освіти ЗДІА за спеціальністю економіка підприємства. Але цього виявилося ювілярові недостатньо – він прагнув до подальшого розвитку й отримав ще дві вищі освіти у Класичному приватному університеті, а саме бізнес-адміністрування, а також фінанси і кредит.

Паралельно з отриманням нових спеціальностей Павло Валерійович займався й науковою діяльністю. У 2008 р. він захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці». Минуло чотири роки й Павло Комазов отримав вчене звання доцента.

Сьогодні Павло Валерійович, науково-педагогічний стаж якого складає 26 років, працює на посаді доцента кафедри економіки та інформаційних технологій інженерного інституту Запорізького національного університету. Павлу Комазову дуже подобається викладати. Толерантний педагог, він бачить в кожному студенті особистість, завжди готов підтримати, знайти влучне слово. Притаманне йому почуття гумору допомагає в роботі й в житті.

У Павла Валерійовича чудова родина, прекрасна жінка, двоє вже дорослих синів і маленька зірочка-дочка. Має ювіляр і свої захоплення – це футбол, він грає в інститутській викладацькій команді й вболіває за професійні команди. Не байдужий Павло Комазов і до новинок в електроніці, тож завжди з захопленням знайомиться з новими винаходами.

Колектив інженерного інституту щиро вітає з ювілеєм Павла Валерійовича й зичить успіхів у всіх починаннях, щоб наукові плани реалізовувалися, а результати роботи були затребувані! Бажаємо Павлу Валерійовичу міцного здоров’я, щастя та благополуччя!

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини