Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ організували для старшокласників Василівки виїзні пробні тренінги з написання ЗНО

17.12.2019 12:52 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами виїзні пробні тренінги з написання ЗНО

У рамках реалізації важливого профорієнтаційного проєкту – проведення виїзних пробних тренінгів із написання ЗНО, розрахованих на старшокласників області, – 14 грудня представники Запорізького національного університету завітали до м. Василівки. Варто відзначити. що чимало місцевих школярів скористалися можливістю взяти участь у безкоштовних тренінгах і водночас більше дізнатися про вступ до ЗНУ й навчання в ньому.

Нагадаємо, що цей проєкт уже другий рік поспіль успішно реалізується за всебічної підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова, а його ініціатором виступив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Підготовчу й організаційну роботу виконали представники відділу доуніверситетської підготовки під керівництвом його начальника Галини Микитів. І цього разу традиційно представники низки факультетів приєдналися до проведення самого тренінгу й до профорієнтаційної роботи з майбутніми вступниками.

Ці тренінги дуже важливі для учнів старших класів Запорізької області, адже їхні учасники отримують можливість завчасно перевірити рівень знань і визначити теми, на які потрібно звернути особливу увагу під час підготовки до ЗНО. А також – ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, навчитися розподіляти свої сили під час його проходження тощо.

У м. Василівці у тренінгах із ЗНО з української мови та літератури виявили бажання взяти участь 224 майбутніх вступника, із математики – 72 особи, з історії України – 88, із біології – 25, із географії – 12, із хімії – 7 й із фізики – 5 осіб.

Варто відзначити, що представники ЗНУ максимально точно відтворили процедуру проведення основної сесії ЗНО, зокрема її хронометраж. Вони нагадали присутнім про заборону мати при собі пристрої для зчитування, відтворювання й зберігання інформації, необхідність вимкнути мобільні телефони під час перебування в пункті проведення ЗНО, потребу користуватися при проходженні тестів чорною гелевою ручкою тощо.

У важливому профорієнтаційному заході взяли участь представники математичного факультету (Марина Гречнева), філологічного факультету (Лариса Бойко), історичного факультету (Андрій Омельченко), біологічного факультету (Ольга Луганська), факультету журналістики (Тетяна Іванюха), факультету соціальної педагогіки та психології (Юлія Зубцова), факультету соціології та управління (Анастасія Міщенко), факультету менеджменту (Андрій Кургузов). Економічного факультету (Дмитрій Кайнара), факультету іноземної філології (Ірина Фесенко) й факультету фізичного виховання (Дмитро Сердюк).

Тож цей захід мав вагомий профорієнтаційний складник. Його учасники – старшокласники м. Василівки – дізналися про спеціальності, за якими можна отримати освіту в Запорізькому національному університеті, особливості вступу до нього й навчання на різних факультетах, знання й компетентності, які можуть отримати студенти вишу, перспективи подальшого працевлаштування тощо. Також їм роздали інформаційно-презентаційні матеріали, у яких йшлося про ЗНУ та його факультети.

Фотогалерея: