Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Експрес-курс із ресурсів Web of Science group»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Експрес-курс із ресурсів Web of Science group»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Експрес-курс із ресурсів Web of Science group»
18.12.2019 10:21 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінар наукова діяльність ресурси Web of Science Group

Компанія Clarivate Analytics в Україні запрошує всіх охочих на останній вебінар 2019 року. На вебінарі буде концентровано подано про всі ресурси Web of Science Group. Необхідна попередня реєстрація, на вказану електронну пошту надійде запрошення з лінком, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку, завантажиться програма WEBEX, розблокувати вікна, що спливають. Операційна система має бути вище ХР, встановлено останні версії браузерів, увімкнено колонки (можна використовувати смартфони). Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації, буде надано протягом вебінару.

Доповідач: Ірина Тихонкова, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

18 грудня, 16:00-17:30

Назва: Експрес курс з ресурсів Web of Science group

Тези: Платформа Web of Science: бази, можливості, обмеження. Web of Science Core Collection: склад, поля та типи пошуків (базовий, розширений, в пристатейній літературі), аналіз результатів, імпакт-фактор, індекс Гірша, цитування, схожі записи. Визначення кращих робіт, лідерів галузі, потенційних партнерів, журналів для публікації. EndNote. Створення колекції документів, оформлення статті за форматом видання, створення звітів для групи науковців.

Publons|ResearcherID та Orcid – створення, наповнення, можливості та використання авторських профілів.

Journal Citation Reports – колекція видань з імпакт-фактором. Можливості для авторів та журналів, пошук та збереження інформації.

Master Journals List – безкоштовний відкритий перелік видань Web of Science. Перевірка індексації видання.

Реєстрація: http://bit.ly/2Lb8Rxc

Нова серія «Ресурси Web of Science Group для ефективної наукової діяльності» з чотирьох вебінарів російською пройде 16-19 грудня у двох повторах за київським часом о 8 та об 11 годині ранку (https://clarivate.ru/webinars).

Запрошуємо до наукової бібліотеки Запорізького національного університету на перегляд вебінарів (2-й навчальний корпус, кімн. No 126).

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини