Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Торгового коледжу ЗНУ Анастасія Урбанович посіла 4 місце в обласному етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

18.12.2019 12:51 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім Т Шевченка освітній процес

Нещодавно на базі Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» відбувся обласний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Торговий коледж Запорізького національного університету представляла студентка спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Анастасія Урбанович, яка посіла 4 місце. До речі, такий стабільний результат студенти ТК ЗНУ демонструють кілька років поспіль.

Викладач української мови та літератури Леся Король ТК ЗНУ відзначила, що «цього року на обласному етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів І-ІІ р.а. Анастасія Урбанович продемонструвала здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, творчі здібності, належне володіння художнім словом, грамотність, а також є мотиватором для тих студентів, які мають бажання проявити свої таланти (сучасна молодь – це всебічно розвинена, високопрофесійна особистість), хоч нагадаю, що студентка здобуває кваліфікацію «молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», мріє стати бухгалтером, як її Мама, а можливо юристом, на сьогодні Анастасія показала свої творчі здібності, як молодий філолог».

Викладачі та студенти вітають Анастасію Урбанович та її викладача Лесю Павлівну Король із гідним представленням Торгового коледжу Запорізького національного університету на філологічних змаганнях і бажають подальшої роботи над своїми досягненнями та перспективами в мовно-літературному напрямку, творчих успіхів, перемоги в підкоренні найвищих вершин, щастя й добробуту!

Торговий коледж