Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У складі української збірної студентка ЗНУ Ганна Дмитренко здобула «срібло» в чемпіонаті Європи з шашок-100

18.12.2019 15:07 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології спорт шашки перемога

Днями в місті Нетанія (Ізраїль) пройшов чемпіонат Європи з шашок-100 у програмі блискавичної гри. Участь у континентальній першості взяли команди дев’яти країн, в тому числі – з України. До складу української збірної увійшла відома запорізька спортсменка, студентка 4 курсу спеціальності «Мова й література. Французька» факультету іноземної філології ЗНУ Ганна Дмитренко (тренер – Олег Компанієць).

Українська команда, до якої входить Ганна Дмитренко, блискуче представила нашу країну під час чемпіонату Європи. Спортсмени посіли  2 місце на континентальній першості і привезли додому срібні нагороду.

Нагадаємо, що нещодавно в Нідерландах відбувся чемпіонат світу з шашок-100 за програмою швидкої гри, у якому взяли участь провідні спортсмени з 11 країн світу, зокрема з України. У складі жіночої збірної команди України вихованка Запорізької ДЮСШ № 8 міської ради, майстер спорту України і майстер міжнародної федерації ФМЖД (тренер Олег Компанієць) Ганна Дмитренко виборола бронзову нагороду.

Варто відзначити, що на чемпіонаті Європи з шашок 100 (рапід), який проходив у м. Варшаві (Польща) у вересні, Ганна Дмитренко принесла переможне «золото» до командної скарбнички. Загалом же збірна України здобула в командному заліку третє місце.

Також у цьому році Ганна на чемпіонаті світу із шашок 100 в м. Ризі (Латвія) Ганна Дмитренко стала бронзовою призеркою в командних змаганнях. Перед цим студентка ЗНУ на Чемпіонаті України з шашок, який проходив у Вінниці з 31 січня по 7 лютого, здобула впевнену перемогу серед молоді у двох категоріях – класичні та швидкі шашки, отримавши в результаті «золото». На цьому чемпіонаті вона виступила в категорії «молодь у віці до 26 років» і виборола право захищати Україну на чемпіонаті Європи.

Колектив Запорізького національного університету вітає Ганну Дмитренко з черговою вагомою перемогою й бажає їй подальших успіхів у навчанні й спорті!