Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У «Школі лідерів учнівського самоврядування» ЗНУ учнів навчали працювати в архітектурному 3D-середовищі

У «Школі лідерів учнівського самоврядування» ЗНУ учнів навчали працювати в архітектурному 3D-середовищі

У «Школі лідерів учнівського самоврядування» ЗНУ учнів навчали працювати в архітектурному 3D-середовищі
19.12.2019 10:42 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування «Школа лідерів учнівського самоврядування» ЗНУ відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра міського будівництва та господарства

«Школа лідерів учнівського самоврядування» – це масштабний профорієнтаційний проєкт, створення якого ініційовано відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під керівництвом його начальника Галини Микитів. Це – уже традиційна для ЗНУ форма співпраці з талановитою молоддю – учнями шкіл Запорізького регіону. У цьому навчальному році заняття школи розпочалися у жовтні й триватимуть до квітня 2020 р.

Завдання, що стоять перед школою, різноманітні й багатогранні. Це й формування активної життєвої позиції учнів, і залучення лідерів учнівського самоврядування до науково-освітнього простору Запорізького національного університету; розкриття інноваційного потенціалу учнівської молоді та його направлення на соціальний та економічний розвиток Запорізького краю тощо. Тому проведення майстер-класу з будівництва, проектування та благоустрою Запоріжжя є важливим та цікавим для учнів старших класів, особливо тоді, коли вони обирають свою майбутню професію, щоб реалізувати свій творчий потенціал.

14 грудня для учнів Запорізької загальноосвітньої школи №4 Шевченківського району майстер-клас проводила дійсний член асоціації німецько-української інженерної палати Запорізької області, старший викладач кафедри міського будівництва та господарства факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту ЗНУ Катерина Архіпова. Катерина Каньюлівна постійно веде на факультеті роботу із залучення молоді до наукової та творчої роботи. Тому її майстер-клас був присвячений формуванню, плануванню та благоустрою міського середовища, садово-паркового та ландшафтного будівництва й проєктування тощо. Особливою родзинкою майстер-класу була демонстрація програм комп'ютерної 3D-візуалізації представлених проектів. Школярі дізналися, як створюються такі макети за допомогою програм АutoСad, Ліра, Archicad, Artlantis Studio, Corel Draw, Planix Landscepe Deluxe, Photoshop, ACDSee Pro.

Розповіла викладач і про можливості навчання на факультеті будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту ЗНУ, а також про ті сертифікати ЗНО, які потрібні для вступу на будівельні спеціальності. Як відомо, абітурієнти-2020, які мріють про творчі професії, отримали нову можливість реалізувати себе в цій сфері. На факультеті будівництва та цивільної інженерії (кафедра МБГ) відкрито спеціальність архітектура та містобудування. А для того, щоб навчатися за цією програмою, потрібно скласти творчий конкурс – малюнок. На підготовчих курсах, які стартують при інженерному інституті вже 13 січня, буде вестися підготовка й до цього творчого конкурсу!

 

Інженерний інститут

 

 

 

Схожі новини