Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ЗНУ представники ТОВ «Нова пошта» провели тренінг

Для студентів ЗНУ представники ТОВ «Нова пошта» провели тренінг

Для студентів ЗНУ представники ТОВ «Нова пошта» провели тренінг
20.12.2019 14:17 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Меморандум про співпрацю ТОВ «Нова пошта» проєктна діяльність тренінг

У рамках Меморандуму про співпрацю між ЗНУ та ТОВ «Нова пошта» для студентів вишу влаштували низку тренінгів, присвячених їхньому особистісному росту й прокачуванню компетенцій, необхідних для побудови успішної кар’єри. Один із тренінгів у рамках проєкту дуальної освіти «КРУТО» (Кар’єру, Розвиток, Успіх, Таланти й Освіта) був присвячений темі: «Чи виникає істина в суперечках?». Його провела фахівець запорізького відділу бізнес-тренінгу ТОВ «Нової Пошти» Дар’я Коваль.

Участь у тренінгу взяли студенти факультетів менеджменту, економічного, історичного, а також факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ. Захід відбувся за підтримки відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під керівництвом його начальника Галини Микитів і за особистою участю провідного фахівця відділу Оксани Булавіної.

На початку заходу його учасники й тренер Дар’я Коваль міркували, чи народжується істина в суперечках? Також під час тренінгу йшлося про відмінності між конфліктами й суперечками. Присутнім продемонстрували відеоматеріали, а вони мали визначити: про конфлікт чи суперечку йдеться в епізоді?

Наступним тематичним блоком стала класифікація суперечок, визначення відмінних рис кожного з виду суперечок. Надалі на реальних кейсах, які запропонували самі студенти, учасники тренінгу розглянули суперечки й визначили, до якого вигляду вони належать.

Крім того, студенти дізналися про 6 видів уникнення суперечок і під час групових вправ вирішували, чи можна було уникнути суперечки, а також яку стратегію для цього варто було б обрати?

Тренер Дар’я Коваль, розповідаючи про спілкування зі студентами ЗНУ, відзначила їхню активність, прагнення дізнатися більше щодо запропонованої теми, вміння працювати в команді. Самі ж представники студентства зазначили, що захід був цікавим і корисним і висловили сподівання, що незабаром зможуть застосувати отримані знання й навички на практиці.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини