Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках діяльності Школи лідерів учнівського самоврядування відбулися чергові майстер-класи

У рамках діяльності Школи лідерів учнівського самоврядування відбулися чергові майстер-класи

У рамках діяльності Школи лідерів учнівського самоврядування відбулися чергові майстер-класи
21.12.2019 12:39 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики Факультет журналістики Факультет будівництва та цивільної інженерії Інженерний інститут Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Школа лідерів учнівського самоврядування Тренінг

Чотирнадцятого грудня у рамках профорієнтаційного проєкту «Школа лідерів учнівського самоврядування», організованого відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування у ЗНУ, для шкільної молоді відбулися чергові майстер-класи. На попередніх тренінгах учні разом із фахівцями університету вже опрацьовували тематичний блок, що пов’язаний із вибором теми їхнього соціального проєкту, який насамкінець мають захищати учасники Школи. Отже, тепер відбулися ще два тренінги, які допоможуть старшокласникам підготуватися до захисту своїх проєктів.

Координатором заходів, які проходили цього дня, виступила фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна, яка привітала всіх його учасників від імені керівництва університету та відділу.

Перший майстер-клас на тему «Презентація кафедри міського будівництва та господарства інженерного інституту ЗНУ» провела старший викладач цієї кафедри Катерина Архіпова. Окрім презентації спеціальностей, які сьогодні пропонує кафедра своїм вступникам, та наданого учням роздаткового інформаційного матеріалу, учасникам були представлені також спеціальні програми, з якими працює кафедра. Вони призначені для візуалізації проєктних рішень у галузі архітектури та будівництва, а також ландшафтного дизайну, інтер’єру та екстер’єру. Їх використання, сподівається тренер, стане у пригоді тим, хто обрав тему для свого проєкту у рамках означених напрямів. Адже допоможе розробити й представити дизайнерську 3D-модель оздоблення будівлі, чи то паркової зони тощо.

Наступним став тренінг, який підготував для учасників Школи доцент кафедри журналістики Павло Мірошниченко. Він разом із учнями опрацював тему «Техніка мовлення». Під час заняття, яке поділено було на дві частини – теоретичну і практичну, зокрема, були відпрацьовані такі складові мовної підготовки, як дикція, артикуляція, дихання, володіння голосом тощо. Усі ці навички знадобляться шкільним активістам під час публічної презентації та успішного захисту запропонованих ними соціальних проєктів.

 

Олена Хлистун

Схожі новини