Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультет економіки та менеджменту інженерного інституту пройшли до ІІІ етапу кейс-чемпіонату «M.Student champ»

Студенти факультет економіки та менеджменту інженерного інституту пройшли до ІІІ етапу кейс-чемпіонату «M.Student champ»

Студенти факультет економіки та менеджменту інженерного інституту пройшли до ІІІ етапу кейс-чемпіонату «M.Student champ»
23.12.2019 14:16 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра економіки та інформаційних технологій кейс-чемпіонат «M Student champ» студентська наука

Студенти факультету економіки та менеджменту інженерного інституту Запорізького національного університету пройшли до ІІІ етапу студентського кейс-чемпіонату «M.Student champ» від компанії «Метінвест» за напрямом «економіка».

До складу студентської команди «E-Cyber» ФЕМ спеціальності «економіка» (освітня програма «інформаційна економіка») увійшли: капітан Олександр Мороз, а також Аліна Більчич, Катерина Карпачова й Максим Стеценко. Куратором команди від університету є доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки та інформаційних технологій В’ячеслав Глущевський.

Під час виконання завдань ІІ етапу студенти відвідали ПАТ «Запоріжвогнетрив», де їх зустріла ментор проєкту – начальник відділу фінансового планування та аналізу ПАТ «Запоріжвогнетрив» Ольга Пашкова. З метою познайомити учасників кейс-чемпіонату з виробництвом Ольга Сергіївна провела команду основними виробничими цехами підприємства.

По завершенню екскурсії відбулося обговорення низки питань стосовно виконання встановлених завдань за тематикою кейсу: «Розробка методології маржинального аналізу послуг «під ключ» у вогнетривному сервісі».

Зустріч була дуже змістовною й плідною, бо під час неї були вирішені та обговорені дуже важливі питання для втілення проєкту. Студенти отримали доступ до інформації та ресурсів, необхідних для роботи над кейсом. Учасники команди разом зі своїми керівниками проаналізували наявну статистичну базу. Студенти узгодили зі своїм ментором перспективні вектори дослідницького пошуку щодо реалізації мети кейсу й вирішення його проблематики.

Своїми враженнями від екскурсії по цеху магнезійних виробів, алюмосилікатному цеху, дільниці виробництва шамотних виробів поділилися екскурсанти: «Ми на власні очі побачили не тільки виробництво, а й сам продукт. Це допомогло краще зрозуміти сутність та зміст основних етапів процесу виробництва вогнетривів: від заготовки сировини до сортування готової продукції». Як зазначив капітан команди «E-Cyber» Олександр Мороз, «візит на реальне виробництво суттєво підвищив вмотивованість усіх членів нашої команди під час відпрацювання завдань кейсу».

Щиро дякуємо менторові команди «E-Cyber» Ользі Пашковій, організаторам і представникам від компанії «Метінвест» за гостинність, плідну співпрацю та надану можливість застосувати здобуті в університеті знання на практиці.

 

Кафедра економіки та інформаційних технологій

Інженерний інститут

Схожі новини