Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри мікроелектронних інформаційних систем проводять профорієнтаційні квести

Викладачі кафедри мікроелектронних інформаційних систем проводять профорієнтаційні квести

Викладачі кафедри мікроелектронних інформаційних систем проводять профорієнтаційні квести
26.12.2019 13:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний інститут профорієнтаційна діяльність факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій кафедра мікроелектронних інформаційних систем квест співпраця з коледжами

Уже стало доброю традицією проведення квестів за спеціальністю мікро- та наносистемна техніка для студентів коледжів, які незабаром отримають диплом молодшого спеціаліста. Цікаву гру для студентів коледжів підготували викладачі професор Зоя Ніконова, доценти Оксана Небеснюк і Аліна Ніконова, а також студенти кафедри мікроелектронних інформаційних систем Кирило Головко, Аліна Мацаєнко й Родіон Дука.

Під час проведення квестів за спеціальністю учасники команди разом виконували завдання на сучасних приладах, вирішували логічні задачі, розгадували професійні кросворди, складали електричні схеми зі справжніх діодів, транзисторів, резисторів, конденсаторів, визначаючи їх параметри та характеристики. А допомагали їм у цьому куратори від кафедри доцент Ганна Коломоєць і провідний фахівець Вадим Дмитрієв.

Цього разу в квесті за спеціальністю мікро- та наносистемна техніка взяли участь чотири команди студентів із різних коледжів. Усі гравці із захопленням і дуже сумлінно виконали завдання й, звичайно, щоразу весело фотографувалися у кожній локації, щоб потім, коли гра скінчиться, ці фото нагадували їм про цікавий й веселий квест від кафедри МЕІС. Але не тільки фотографії залишаться на згадку майбутнім студентам інженерного інституту, кожний з учасників отримав сувенірні лінійки, які спеціально для них створили викладачі кафедри, грамоти, а також дуже солодкі призи.

Участь у грі допомогла студентам коледжу познайомитися з майбутньою професією, матеріальною базою кафедри, набути практичних навичок за спеціальністю, а ще знайти нових друзів.

Кафедра мікроелектронних інформаційних систем запрошує всіх, хто цікавиться сучасними нанотехнологіями та комп’ютерними системами, зареєструватися на сайті кафедри або в Instagram, щоб знову зустрітися у неформальній обстановці з викладачами кафедри, взяти участь у цікавій грі й зробити вибір на користь сучасної і престижної професії!

Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

 

Інженерний інститут


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=139353200839360

 

Схожі новини