Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках Міжнародної «Години коду» в інженерному інституті учнів навчали працювати в 3D-середовищі

У рамках Міжнародної «Години коду» в інженерному інституті учнів навчали працювати в 3D-середовищі

У рамках Міжнародної «Години коду» в інженерному інституті учнів навчали працювати в 3D-середовищі
26.12.2019 13:59 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний інститут профорієнтаційна діяльність факультет енергетики електроніки інформаційних технологій кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем Година коду співпраця зі школами

Днями учні 10-11-х класів запорізьких загальноосвітньої школи № 66 та гімназії № 71 завітали на «Годину коду» на кафедру програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного інституту Запорізького національного університету.

«Година коду» – це щорічна міжнародна ініціатива, яка проводиться в грудні й має за мету продемонструвати школярам, що програмувати цікаво та захоплююче, й розпочати програмувати не так і складно – це під силу кожному. Напрацювання навичок програмування сприяє розвитку логіки, винахідливості, а також інших гостро необхідних молоді рис. Саме вони дають можливість новому поколінню досягти успіхів у ХХІ-му сторіччі.

Зустріч зі школярами в сучасному навчально-практичному центрі з інформаційних технологій розпочав доцент кафедри ПЗАС Анатолій Безверхий. Анатолій Ігорович розповів учням про інноваційні технології навчання за освітньою програмою програмне забезпечення систем спеціальності інженерія програмного забезпечення.

Після цікавої та корисної розповіді Анатолія Ігоровича доценти Ірина Скрипник і Олена Михайлуца запросили гостей до обчислювального центру №1, де й відбувся майстер-клас з програмування в ігровому 3D-середовищі.

Програмування в 3D-середовищі потребує певних знань і зусиль, але його базові алгоритми сприймаються набагато легше, коли команди виконує марсохід, а нагородою за виконане завдання стає доступ до наступної, ще більш цікавої місії.

Уже традиційно для майстер-класів кафедри ПЗАС, але не для гостей, зустріч завершилася польотами навчального дрону. Його пересування підлітки під керівництвом доцента Наталії Полякової запрограмували блоками у візуальному середовищі.

 

Інженерний інститут


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=139355107505836

 

 

Схожі новини