Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційний захід «One day at university» зібрав на біологічному факультеті запорізьких старшокласників

Профорієнтаційний захід «One day at university» зібрав на біологічному факультеті запорізьких старшокласників

Профорієнтаційний захід «One day at university» зібрав на біологічному факультеті запорізьких старшокласників
26.12.2019 15:10 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами «One day at university»

Днями на біологічному факультеті відбувся важливий профорієнтаційний захід «One day at university», який викликав неабияку цікавість у запорізьких старшокласників. Вони скористалися нагодою завітати до навчального корпусу №3, ознайомитися з його матеріально-технічною базою, побувати на всіх кафедрах факультету й відчути себе студентами. А також – познайомитися з викладачами та студентами, дізнатися про навчання на біологічному факультеті, про захопливі студентські роки й можливості працевлаштування, які відкриваються перед його випускниками.

Варто відзначити, що захід проходив за ініціативи й при всебічній підтримці декана біологічного факультету Людмили Омельянчик. Багато зусиль для організації профорієнтаційної зустрічі доклали її заступники: Максим Малько, Віра Копейка, Олена Бойка, Валерій Горбань і Вікторія Яранцева.

Під час заходу перед старшокласниками з презентаціями випускаючих кафедр і спеціальностей виступили завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики, професор Віктор Лях, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський, завідувач кафедри хімії, професор Олександр Бражко й завідувач кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Валентина Бовт.

Вони розповіли учням про специфіку навчання за кожною освітньою програмою, про освітній процес і бази проходження практики, наукову й міжнародну діяльність студентів факультету, а також про перспективи, які відкриваються перед його випускниками.

Крім того, абітурієнти більше дізналися про алгоритм успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема про безкоштовні пробні тренінги, які щороку проходять на базі Запорізького національного університету, та про особливості вступу-2019.

Для презентації кожної освітньої програми для запорізьких старшокласників приготували майстер-класи, воркшопи, вікторини, демонстрацію цікавих дослідів тощо. Ці заняття проводили професор кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Юлія Єщенко, доцент кафедри хімії Ольга Луганська, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Світлана Яковлєва-Носарь, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Марина Корнет, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Ірина Полякова, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Воронова, старший викладач цієї ж кафедри Андрій Домніч та інші.

Не менш сподобалася гостям факультету екскурсія до зоологічного музею ЗНУ. Його завідувач Олександр Коротя познайомив відвідувачів з унікальною експозицією музею. Дітей зацікавили опудала тварин і птахів, унікальні колекції пташиних яєць, комах та інші експонати. Вони поставили екскурсоводу чимало запитань про тваринний світ різних країн та із великим задоволенням сфотографувались на фоні експозиції.

Старшокласники подякували колективу біологічного факультету за гостинність і за цікаві заходи. Вони зазначили, що після отриманої інформації їм стало легше остаточно визначитися з майбутніми спеціальностями, за яким хочуть здобути вищу освіту.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини