Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент філологічного факультету Олександр Смирнов отримуватиме стипендію Президента України

27.12.2019 10:42 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет студентська наука перемога привітання

Відповідно до Указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та від 1 вересня 2011 року № 884 «Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» студент 4 курсу філологічного факультету ЗНУ Олександр Смирнов отримуватиме стипендію Президента України терміном на один календарний рік.

Олександр став стипендіатом, завдяки своїй перемозі в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Він – єдиний серед студентів запорізьких закладів вищої освіти, хто удостоївся цієї почесної відзнаки в цьому році.

До речі, нещодавно на філологічному факультеті Олександра вітали ще з однією нагородою, цього разу – творчою. Юнак посів 3 місце в номінації «Поезія» Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони».

Крім того, Олександр Смирнов – переможець в номінації «Студент – вчений року» в університетському етапі конкурсу «Студент року-2019». Також він нещодавно  виборов перемогу в обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки в 2019 році. І це – далеко не повний перелік здобутків студента, який поєднує чудове навчання й плідну наукову діяльність.

Колектив філологічного факультету вітає Олександра з гідним поцінуванням його здобутків на всеукраїнському рівні, пишається його успіхами й зичить нових перемог!