Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО для вступників-2020

У ЗНУ триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО для вступників-2020

У ЗНУ триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО для вступників-2020
03.02.2020 15:53 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пробні тренінги із ЗНО підготовка до ЗНО профорієнтаційна діяльність

У Запорізькому національному університеті триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2020, які щороку проходять  на базі вишу. Задля участі у безкоштовних тренінгах потрібно зареєструватися на сайті ЗНУ за покликанням:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=54

До початку самих тренінгів залишилося трохи менше місяця.

Нагадуємо, що багато років поспіль, за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова та завдяки зусиллям колективу закладу вищої освіти, на базі Запорізького національного університету проходять безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО.

Уже  сьогодні майбутні вступники можуть обрати ті предмети, із яких необхідно перевірити свій фактичний рівень знань, і водночас пройти тренінги, які відбуватимуться в атмосфері максимально наближеної до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

26 січня всі охочі випускники шкіл зможуть взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з біології і фізики (початок о 09.00). Цього ж дня в ЗНУ пройдуть тренінги з хімії та географії  (початок о 13.00).

2 лютого о 09.00 запрошуємо майбутніх абітурієнтів до ЗНУ на безкоштовні тренінги із української мови та літератури. О 13.00 цього дня відбудуться тренінги з іноземної мови.

09 лютого тренінги із математики о 09.00 й о 13.00 з історії України.

Основною платформою підготовки до ЗНО-2019 є відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, на базі якого працює консультаційно-реєстраційний центр, де можна також здійснити реєстрацію на ЗНО, отримати потрібні консультації фахівців та допомогу. На базі цього підрозділу й здійснюється діяльність центру, де, зокрема можна зареєструватись на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке триватиме з 3 по 24 січня 2020 року та на основну сесію ЗНО, яка триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Також, завітавши сюди, ви зможете отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії документів.

Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209 або за телефоном: (061) 289-12-96.

Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.30 до 17.30,  п’ятниця – із 8.30 до 16.15 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

 

Схожі новини