Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Курс із формування навичок критичного мислення для викладачів англійської мови на базі ЗНУ завершився

Курс із формування навичок критичного мислення для викладачів англійської мови на базі ЗНУ завершився

Курс із формування навичок критичного мислення для викладачів англійської мови на базі ЗНУ завершився
28.12.2019 12:03 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ тренінг

23 грудня на базі факультету іноземної філології за ініціативи доцента Олександри Головко розпочався освітньо-методичний курс тренінгів, спрямований на підвищення кваліфікації і професійний розвиток вчителів та викладачів англійської мови, який був розрахований на 5 днів. Учора, 27 грудня, відбулося останнє засідання на базі нашого університету.

Метою заходу є формування навичок критичного мислення через викладання англійської мови – «Developing critical thinking skills in English». Учасниками тренінгів стали близько 30 осіб – викладачі та вчителі освітніх закладів Дніпропетровської, Донецької, Сумської і, звичайно ж, Запорізької областей. Варто зазначити, що долучилися до участі в заході й представники факультету соціальної педагогіки та психології та факультету іноземної філології ЗНУ.

Нагадаємо, грантовий проєкт триває за підтримки посольства США. Як і попередній такий захід, що проходив наприкінці жовтня, він розрахований на тиждень тренінгів, які триватимуть із 23 по 27 грудня безпосередньо на базі ЗНУ. Після цього на викладачів чекає ще кілька навчальних блоків: 2 січня – 15 лютого проходитиме онлайн-навчання за курсом «Критичне мислення для освітян» (автор: професор Сергій Терно, платформа Prometheus, 30 годин), також паралельно із цим – із 13 січня по 15 лютого – триватиме курс незалежних досліджень (30 годин), насамкінець 15 лютого будуть підбиті підсумки, а учасникам курсу вручатимуть сертифікати про підвищення кваліфікації.

Щоб привітати гостей нашого університету та побажати їм плідної роботи на одне із засідань завітав проректор з наукової роботи, доктор історичних наук, професор Геннадій Васильчук.

Лекторами п’ятиденних тренінгів стали викладачі ФІФ – доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександра Головко та Світлана Запольських, доцент кафедри англійської філології Марина Залужна, а також заступник декана факультету журналістики, доцент кафедри журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій Катерина Сіріньок-Долгарьова.

 Вони підготували для гостей низку цікавих програм та актуальних підбірок, які учасники тренінгів засвоїли за допомогою індивідуальної та групової роботи. Під час засідань розглядали велику кількість видів грамотності – культурну, цифрову, географічну, історичну, емоційну, медіа грамотність та ін., розкрили теми, присвячені інтегрованому критичному мисленню та формам інтелектуальності. Отримана інформація допоможе викладачам опановувати методологію формування в учнів відповідних базових навичок на заняттях з англійської мови, мотивувати та формувати в них критичне мислення.

Підбиваючи підсумки, усі учасники висловили слова вдячності представникам ФІФ за отриману можливість вдосконалити власні знання. Також вчителі та викладачі мали змогу залишити свої побажання, що саме вони хотіли б почерпнути із наступних подібних тренінгів.

За результатами циклу засідань учасникам курсу вручатимуть сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Ксенія Сухаренко

 

 

 

Схожі новини