Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам інженерного інституту ЗНУ вручили сертифікати Академії Cisco за професійні успіхи у вивченні комп’ютерних мереж

Студентам інженерного інституту ЗНУ вручили сертифікати Академії Cisco за професійні успіхи у вивченні комп’ютерних мереж

Студентам інженерного інституту ЗНУ вручили сертифікати Академії Cisco за професійні успіхи у вивченні комп’ютерних мереж
08.01.2020 16:10 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем Cisco Networking Academy

Сьогодні, щоб розробляти якісне програмне забезпечення, програмістам дуже важливо професійно розбиратися в роботі Інтернету, домашніх і корпоративних мереж. А в цьому нашим студентам допомагають курси Академії Cisco. Слід зазначити, що саме в інженерному інституті Запорізького національного університету працює інструктор рівня ТОП 5% найкращих інструкторів світу, які викладають CCNA за програмою Академії Cisco, Expert 2014-2018, доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Наталія Полякова.

Уже другий рік поспіль Наталія Петрівна входить до Cisco Networking Academy Advisory Board і має можливість не тільки отримувати серед перших інформацію про нові технології навчання та застосовувати їх у навчальному процесі, але й впливати своїми ідеями на розвиток цієї потужної міжнародної програми.

Високий рівень знань, які отримують слухачі курсів, підтверджується, зокрема, низкою сертифікатів. Цього разу сертифікати Cisco Networking Academy за успішне завершення курсу CCNA Routing & Switching: Introduction to Networks отримали 16 студентів 2-го курсу інженерного інституту ЗНУ. Це студенти групи ІПЗ-18бд, що навчаються за освітньою програмою програмне забезпечення систем (спеціальність інженерія програмного забезпечення). Кожен з них отримав знання з дисципліни «Організація комп’ютерних мереж», яка є часткою навчального плану спеціальності, відповідно до курсу Академії Cisco.

Знання здобули всі, але щоб отримати сертифікат, необхідно було продемонструвати не тільки знання теоретичного матеріалу, навички роботи в симуляторі Packet Tracer, але й зібрати та налаштувати мережу з реального обладнання. Лабораторне обладнання на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем нічим не відрізняється від маршрутизаторів та комутаторів, які використовують провайдери Інтернету, щоб забезпечити якісний доступ до мережі.

Серед 16 студентів, які отримали сертифікати, було визначено 10 найкращих слухачів. Саме вони продемонстрували високий рівень знань і навичок і крім сертифікату отримали ще й схвального листа з побажаннями подальшого кар’єрного та професійного зростання від виконавчого директора Cisco Чака Роббінса.

У наступному семестрі студентів очікує вивчення курсу CCNA R&S: Routing and Switching Essentials. І вивчати вони його будуть з неменшим завзяттям і цікавістю, ніж вже засвоєний курс. До якісного навчання студентів мотивують не тільки знання, навички, сертифікати міжнародного рівня, але й підготовка до навчальної гри «Escape Route», яка відбудеться у травні та стане чудовою перевіркою рівня підготовки для кожного учасника.

Надихає на успіхи студентів молодших курсів і досягнення їхніх більш досвідчених товаришів. Так, третьокурсниця Анастасія Неалова отримала індустріальний сертифікат Cisco Certified Entry Level Technician (CCENT). Для того, щоб успішно скласти іспит у сертифікаційному центрі, Анастасії вистачило знань та навичок, здобутих під час вивчення комп’ютерних мереж на 2-му курсі. Вартість сертифікації, яка складає $165, була покрита двома ваучерами, один з яких дівчина отримала як успішна студентка Академії Cisco, а другий було надано як частину нагороди потужної Академії Cisco інженерного інституту ЗНУ.

Тож вчитися в Академії Cisco цікаво, захопливо, перспективно та економічно вигідно! Приєднуйтеся!

 

Інженерний інститут

 

 

 

Схожі новини