Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед кращих легкоатлетів Запорізької області – вихованці ЗНУ

Серед кращих легкоатлетів Запорізької області – вихованці ЗНУ

Серед кращих легкоатлетів Запорізької області – вихованці ЗНУ
10.01.2020 14:06 Все Головні новини Університет спорт перемога

Днями Федерація легкої атлетики Запорізької області підбила підсумки минулого, передолімпійського року. Її керівництво оцінило 2019 рік як вдалий: запорізькі спортсмени були представлені на всіх головних легкоатлетичних стартах планети. Запорожці виступали на чемпіонаті світу і чемпіонатах Європи серед дорослих, молоді та юніорів, чемпіонаті світу з естафетного бігу, Європейських Іграх, Всесвітній Універсіаді, Всесвітніх Іграх військовослужбовців, різних міжнародних турнірах і були серед лідерів на всіх національних змаганнях. При цьому часто демонстрували під час престижних змагань вагомі успіхи й здобутки. Таким успішним завершенням року федерація, зокрема завдячує спортивним здобуткам вихованців Запорізького національного університету.

Зокрема, випускниця Економіко-правничого коледжу, легкоатлетка Анастасія Бризгіна минулого року стала фіналісткою молодіжного чемпіонату Європи. Разом із ще однією запорізькою спортсменкою Катериною Климюк Анастасія успішно виступила у фіналі Командного чемпіонату Європи в естафеті 4 х 400 м. Крім того обидві бігунки стали призерами Всесвітніх Ігор військовослужбовців, і неодноразово підтверджували клас на національних змаганнях. У результаті обидві увійшли до списку спортсменів-кандидатів на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських Іграх 2020 року в Токіо (Японія), затвердженого Міністерством молоді та спорту України.

Ще одна випускниця Економіко-правничого коледжу ЗНУ, стрибунка в довжину Єлизавета Бабій стала фіналісткою молодіжного чемпіонату Європи й завершила рік у статусі лідера національного молодіжного рейтингу в потрійному стрибку.

Своєю черго, випускник Запорізького національного університету, досвідчений багатоборець Олексій Касьянов лідирує в національному рейтингу легкоатлетів за підсумками року. Адже в 2019 році спортсмен успішно виступав на національних і міжнародних стартах.

 

Схожі новини