Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцента факультету СПП Лілію Гринь нагородили орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня

Доцента факультету СПП Лілію Гринь нагородили орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня

Доцента факультету СПП Лілію Гринь нагородили орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня
11.01.2020 09:37 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Акторська майстерність

За розпорядженням голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака доцента кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету, керівника академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, заслуженого діяча мистецтв України Лілію Гринь нагородили орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня. Лілії Олександрівні вручили почесну відзнаку за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток української культури і примноження духовних цінностей Запорізького краю та з нагоди 50-річчя від дня народження.

Усе життя шановної Лілії Олександрівни пов’язане з мистецтвом. Після закінчення Київської державної консерваторії імені П.Чайковського, здобувши кваліфікацію «Хормейстер хору і викладач музичних дисциплін», вона з 1993 по 1996 роки працювала в Державній капелі «Думка». Із 1996 року – у Запорізькій обласній філармонії на посаді головного хормейстера козацького ансамблю пісні і танцю «Запоріжці». А з 2002 року – його художнім керівником. Лілія Олександрівна має Почесну відзнаку Міністерства культури, диплом Міністерства культури та туризму, Почесну грамоту Запорізької облдержадміністрації й Запорізької ради.

Із 2000 року вона почала працювати старшим викладачем кафедри акторської майстерності. Зараз Лілія Гринь викладає навчальні дисципліни: «Вокал», «Вокальний ансамбль», «Музична грамота з елементами сольфеджіо», «Теорія вокальної педагогіки. Сольфеджіо», «Постановка голосу».

У 2012 році Лілія Олександрівна закінчила аспірантуру ЗНУ (у 2013 році захистила кандидатську дисертацію й отримала вчений ступінь кандидата педагогічних наук). Вона – авторка науково-методичного посібника до курсів «Вокал», «Постановка голосу», «Теорія вокальної педагогіки» спеціалізації «Сольний спів: академічний та естрадний». Також ювілярка видала монографію у співавторстві з доктором педагогічних наук, професором Галиною Локарєвою «Вокальне мистецтво у професійній підготовці майбутнього актора музично-драматичного театру: теорія та практика».

Лілія Олександрівна регулярно проводить майстер-класи з дисциплін «Вокал» і «Вокальний ансамбль» для керівників районних методичних об’єднань і вчителів художньо-естетичних дисциплін загальноосвітніх шкіл, учасників Всеукраїнських наукових читань, керівників хорових колективів м. Запоріжжя. Крім того, вона – куратор традиційного Всеукраїнського міжвишівського фестивалю-конкурсу акторів-вокалістів факультету СПП та член журі всеукраїнських і регіональних конкурсів дитячої та юнацької творчості.

Від імені всього багатотисячного колективу Запорізького національного університету вітаємо Вас, шановна Ліліє Олександрівно, та бажаємо й надалі творчого ентузіазму, незгасимого прагнення радувати та дивувати оригінальними мистецькими проектами, креативу, натхнення, цікавих творчих знахідок, саморозвитку і досконалості, невпинного руху вперед для реалізації найсміливіших ідей та планів!