Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЕПК Анастасія Бризгіна виборола «срібло» турніру «Різдвяні старти» (Київ)

Випускниця ЕПК Анастасія Бризгіна виборола «срібло» турніру «Різдвяні старти» (Київ)

Випускниця ЕПК Анастасія Бризгіна виборола «срібло» турніру «Різдвяні старти» (Київ)
13.01.2020 10:00 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет спорт легка атлетика перемога

Спортивний рік для відомої запорізької легкоатлетки, випускниці Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасії Бризгіної розпочався з чергової перемоги. Під час традиційного турніру «Різдвяні старти», що тривав у манежі Київською міською школою вищої спортивної майстерності, запорізька спортсменка на дистанції 200 м виборола срібну медаль. Анастасія Бризгіна подолала дистанцію з результатом 24.65 с.

Першою на цій дистанції (24.37 с.) стала киянка Яна Качур, третьою – Марія Буряк із Києва (25.30 с.).
Крім того, Анастасія Бризгіна показала шостий результат на дистанції 60 м. Анастасія, розповідаючи про свою участь у «Різдвяних стартах» пресслужбі Федерації легкої атлетики Запорізької області:
- Я вирішили стартувати з нестандартних дистанцій, просто щоб відчути себе в колодках, згадати змагальний дух. Ніяких завдань не ставили з тренером, ще триває тренувальний процес. 17 січня буду виступати в Києві вже на своїй дистанції 400 метрів, ось там і подивимося готовність на цей період, – каже Анастасія.

Схожі новини