Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для експертів із акредитації освітніх програм провели навчальний тренінг

У ЗНУ для експертів із акредитації освітніх програм провели навчальний тренінг

У ЗНУ для експертів із акредитації освітніх програм провели навчальний тренінг
13.01.2020 15:15 Все Головні новини Тренінг для експертів з акредитації освітніх програм

На початку січня у Запорізькому національному університеті відбувся черговий тренінг для майбутніх експертів з акредитації освітніх програм. У заході взяли участь представники із Запорізького національного університету, зокрема доцент кафедри журналістики, заступник декана з міжнародного співробітництва і проєктного менеджменту, член галузевої експертної ради з галузі знань 06 «Журналістика» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Катерина Сіріньок-Долгарьова, та предстапвники інших навчальних закладів вищої освіти.

Також до тренінгу долучився і проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Зокрема, він відзначив, що ЗНУ вже вчетверте став базою для проведення тренінгів НАЗЯВО з підготовки експертів для акредитації освітніх програм. При цьому, подібні тренінги – є реальним дієвим майданчиком із підготовки сучасних фахівців. Організатором заходу стало Національне агентство із забезпечення якості освіти за сприяння Запорізького національного університету.
Учасникам тренінгу нагадали, що під час акредитації експерти виступатимуть не представниками певного ЗВО, а власне Національного агентства із забезпечення якості освіти. Висновок такої комісії щодо акредитації певної освітньої програми повинен бути колегіальним і враховувати як матеріали, надані в самоаналізі гаранта освітньої програми, так й інформацію, отриману під час спілкування з адміністрацією вишу, його викладачами, студентами й роботодавцями.
Під час тренінгу його учасники розглядали конкретні кейси, проводили симуляції складання плану візиту до ЗВО, де акредитується освітня програма, проведення зустрічі з його представниками, зокрема зі студентами, аналізували відомостей із самоаналізу, проводилась групова робота з ідентифікації необхідних фактів і доказів. Під кінець кожного дня тренінгу відбувалися підбиття підсумків, а на всі запитання присутніх надавалися вичерпні відповіді.