Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий коледж запрошує учнів 9 класів на День відкритих дверей

Економіко-правничий коледж запрошує учнів 9 класів на День відкритих дверей

31.01.2020 09:17 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей Освітньо-кар’єрний центр ЗНУ

На сьогодні перед учнями 9 класів та їхніми батьками стоїть важливий вибір. Вони мають остаточно визначитися з подальшою стратегією навчання. Ті ж, хто хоче вже в цьому році вступати до коледжу, має обрати не лише заклад вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, але й остаточно вирішити, якій саме спеціальності варто віддати перевагу. Аби допомогти вступникам зробити вдалий та усвідомлений вибір, колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ запрошує учнів 9 класів шкіл Запоріжжя й області завітати на День відкритих дверей. 1 лютого о 10.00 на них очікують за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 б (навчальний корпус №2).

Гості масштабного профорієнтаційного заходу зустрінуться з адміністрацією коледжу для ознайомлення з умовами прийому на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра до Економіко-правничого коледжу ЗНУ у 2020 році.
На школярів чекають захопливі майстер-класи від викладачів коледжу для кращого розуміння особливостей обраної спеціальності. Крім того, колектив ЕПК підготував інтерактивну вікторину для вступників із відзначенням переможців.
А ще, в програмі заходу – тренінг для відповідальних батьків «Підтримка власної дитини у виборі життєвої дороги» від тренера Освітньо-кар`єрного центру ЗНУ, що діє на базі Економіко-правничого коледжу, Наталії Яцук.
Запрошуємо всіх охочих завітати 1 лютого до Економіко-правничого коледжу, аби отримати багато цікавої й корисної інформації й ознайомитися з його матеріально-технічною базою. А також – дізнатися про освітній процес, проходження практики студентами, їхнє дозвілля, можливість продовжити навчання на старших курсах ЗНУ або успішно працевлаштуватись після отримання диплома коледжу.