Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ незабаром розпочинають роботу підготовчі курси для вступників

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ незабаром розпочинають роботу підготовчі курси для вступників

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ незабаром розпочинають роботу підготовчі курси для вступників
28.01.2020 08:30 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність підготовчі курси вступна кампанія-2020

Незабаром, 4 лютого, розпочнуться заняття на 3-місячних курсах із підготовки до вступу до Економіко-правничого коледжу ЗНУ. У цьому закладі вищої освіти ви зможете вступити на такі спеціальності: «Фінанси, банківська справа та страхування» (Фінанси і кредит), «Інженерія програмного забезпечення» (Розробка програмного забезпечення), «Фізична культура і спорт» (Фізичне виховання), «Журналістика» (Видавнича справа та редагування), «Початкова освіта» (Початкова освіта), «Менеджмент» (Організація виробництва), «Облік і оподаткування» (Бухгалтерський облік), «Туризм» (Туристичне обслуговування), «Право» (Правознавство), «Соціальна робота» (Соціальна педагогіка// Соціальна робота), «Дошкільна освіта» (Дошкільна освіта). Якщо ви вже визначилися зі спеціальністю й твердо вирішили вступати до Економіко-правничого коледжу ЗНУ, то саме час подумати про підготовку до вступу.

На підготовчих курсах ви зможете систематизувати свої знання з української мови, історії України, географії та математики, оцінити свій фактичний рівень знань, збагнути, яким саме темам варто приділити під час вступу найбільше уваги. Також ви познайомитесь із вимогами викладачів коледжу, що допоможе вам під час процесу адаптації до навчання в закладі вищої освіти. Також слухачі курсів ознайомляться з матеріально-технічною базою ЕПК і навчаться легко орієнтуватись у будівлі Запорізького національного університету (навчального корпусу №2), де розташований Економіко-правничий коледж. Пам’ятайте, що курси – це перший крок до вдалого вступу.
З усіх питань запрошуємо завітати за адресою: вул. Жуковського, 66 б (навч. корпус №2), ауд. 217, тел.: 228-75-39, 289-12-21.

Схожі новини