Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК запрошують вступників на навчання за новими спеціальностями – «Дошкільна освіта» й «Початкова освіта»

В ЕПК запрошують вступників на навчання за новими спеціальностями – «Дошкільна освіта» й «Початкова освіта»

В ЕПК запрошують вступників на навчання за новими спеціальностями – «Дошкільна освіта» й «Початкова освіта»
15.01.2020 16:10 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж нові спеціальності освітній процес День відкритих дверей вступна кампанія-2020

Згідно Закону України «Про фахову передвищу освіту» від 06 червня 2019 року в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету як фаховому коледжі в 2020 році здійснюватиметься набір на навчання за освітньо-професійним ступенем молодший бакалавр. У 2020 році Економіко-правничий коледж ЗНУ разом із 10 традиційними освітніми програмами розпочинає набір за двома новими: 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта».

Вступник, що обрав для себе шлях педагога, зможе обирати також спеціалізації:
- іноземна мова;
- інформатика;
- фізична культура;
- асистент вчителя інклюзивного класу.
Навчання фахівців триватиме 3 роки та 10 місяців. Вступні випробування: українська мова і математика. Випускник буде здатен виконувати зазначену в Національному класифікаторі України («Класифікатор професій» ДК 003:2010) професійну роботу і обіймати відповідну первинну посаду за категоріями: вчитель із початкової освіти, культорганізатор дитячих позашкільних закладів, асистент соціального вихователя по роботі з дітьми-інвалідами, асистент вчителя-дефектолога, асистент педагога-валеолога, вихователь, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.
У Концепції освітньої діяльності відзначено, що ліцензія ЕПК у галузі фахової передвищої освіти стосується галузі знань «Освіта/Педагогіка». Йдеться про отримання диплома освітньо-професійного ступеня молодший бакалавр. Тож тепер в Економіко-правничому коледжі ЗНУ зможуть готувати фахівців із новим типом мислення. Вони будуть здатні забезпечити планування та здійснення освітнього процесу, створення освітнього середовища, навчання і виховання учнів в освітньому процесі та родині за принципами Нової української школи.
У той же час, фахівці Економіко-правничого коледжу ЗНУ врахували й той факт, що реалії сучасності вимагають від майбутнього вчителя бути інтелектуально розвинутим та соціально активним, застосовувати різноманітні педагогічні технології й засоби для здійснення професійних функцій. Тож до переліку основних компетентностей, якими повинен оволодіти здобувач вищої освіти, в ЕПК включили чимало важливих вимог.
Йдеться й про інтегральну компетентність, тобто здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у професійно-педагогічній діяльності, що передбачають застосування теоретичних положень і методів педагогіки, психології та окремих методик навчання й характеризуються комплексністю та невизначеністю умов.
Крім того, важливими лишатимуться й загальні компетентності. Студенти вчитимуться оволодівати сучасними знаннями, зокрема, інноваційними методичними підходами, сучасними системами, методиками, технологіями навчання, розвитку й виховання учнів початкової школи. Вони оперуватимуть чинним нормативним забезпеченням початкової освіти. Також студенти зможуть діяти на основі принципів і норм етики, правил культури поведінки в стосунках із дорослими й дітьми на основі загальнолюдських та національних цінностей, норм суспільної моралі; дотримуватися принципів педагогічної етики (професійної етики вчителя початкової школи). Як результат, фахівці будуть готові вдосконалювати і розвивати свій інтелектуальний і загальнокультурний рівень, прагнути морального і фізичного вдосконалення своєї особистості.
Познайомитися з особливостями викладання в Економіко-правничому коледжі ЗНУ майбутні вступники зможуть 1 лютого під час Дня відкритих дверей о 10:00 за адресою: вул. Жуковського, 66 б (навчальний корпус №2).

Схожі новини