Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підтримайте команду «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» в її боротьбі за вихід до «Фіналу чотирьох»

15.01.2020 16:16 Все Головні новини Університет спортивно-оздоровчий комплекс спорт волейбол команда «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ»

Від сьогодні, упродовж 15-17 січня, на базі спортивно-оздоровчого комплексу триватимуть змагання з жіночого волейболу. У рамках Чемпіонату України 2019-2020 рр. (жінки, Суперліга) за перепустки до «Фіналу чотирьох» на майданчику спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ сперечатимуться чотири команди. Крім господарок – волейболісток «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – боротьбу вестимуть жіночі волейбольні команди «Полтавчанка» (Полтава), «Хімік» (Південне) та «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

Запрошуємо всіх шанувальників спорту прийти і підтримати наших спортсменок у їхній відповідальній і нелегкій боротьбі.
Присутність й активність глядачів надихає спортсменів на здобутки й перемоги.
Розклад змагань:
15.01.20
15:00 – «Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Хімік»
17:30 – «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – «Полтавчанка»

16.01.20
15:00 – «Полтавчанка» – «Хімік»
17:30 – «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – «Волинь-Університет-ОДЮСШ»

17.01.20
11:00 – «Волинь-Університет-ОДЮСШ» – «Полтавчанка»
13:00 – «Хімік» –«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ».