Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ продовжують відвідувати туристичні місця України

Представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ продовжують відвідувати туристичні місця України

Представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ продовжують відвідувати туристичні місця України
16.01.2020 09:28 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж екскурсія дозвілля

Студенти Економіко-правничого коледжу на зимові свята, з 2 по 8 січня, перебували у Львові, Славську та Мукачеві. Організували подорож викладачі коледжу Лариса Ніколаєва й Анжела Сумма.

Львів вразив екскурсантів своєю атмосферою, гостинним прийомом та архітектурою, яка зберегла сліди польської та австро-угорської спадщини, в якій поєднані стилі Східної і Центральної Європи. Студенти відвідали костел Святої Ольги та Єлизавети, собор святого Юра, Аптеки-музей та неймовірно захоплюючу екскурсію «Підземелля Львова». А саме – Підземелля Аптеки-музею. Аптека-музей – це найстаріша аптека в Україні, а також тематичний музей фармації.
Кавові підземелля «Копальні кави», що розповідає про шляхи потрапляння до кави Львова, насичена цікавими інтер'єрами та стилізованою шахтою. Підземелля костелу Єзуїтів, в якому існував навчальний заклад – Єзуїтський колегіум, в якому свою освіту здобув гетьман Богдан Хмельницький.
Вечори були насичені та різноманітні(катання на ковзанах, співи, конкурси).
Карпати зустріли нас сніжною погодою та різдвяним настроєм. Студенти покорили гору Захар Беркут висотою 1242 метра, з якої відкриваються найдивовижніші пейзажі Карпат. А настрій усім підняла велика кількість снігу та можливість вдосталь накататися на лижах, санчатах, сноубордах.
А подорож до другої столиці Закарпаття – Мукачева вразила своєю історією та пам'ятками. Студенти й викладачі піднялися на замкову гору, насолодившись краєвидами зі стін замку Паланок, із якого розкривається краєвид на все місто й на Карпати. А після подорожі групу чекала святкова різдвяна вечеря в Туристичному комплексі «Карпати».
В усіх учасників екскурсії від цієї святкової подорожі залишилися незабутні враження.

Схожі новини