Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ відзначені у Києві як учасники проєкту Нової Пошти «КРУТО»

Студенти ЗНУ відзначені у Києві як учасники проєкту Нової Пошти «КРУТО»

Студенти ЗНУ відзначені у Києві як учасники проєкту Нової Пошти «КРУТО»
16.01.2020 11:45 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний Історії та міжнародних відносин Менеджменту Факультет менеджменту Історичний факультет Економічний факультет Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування проєкт «КРУТО» тренінг

Напередодні зимових свят, 20 грудня, група студентів ЗНУ відвідала центральний офіс «Нової Пошти» в Києві, де відбулася підсумкова урочиста подія й процедура нагородження учасників проєкту «КРУТО», який восени минулого року проходив на базі університету. У цьому заході взяли участь 17 студентів – представників факультетів менеджменту, економічного та історичного. Вони відвідали інноваційний термінал, взяли участь у інтерактивах, поспілкувалися з керівництвом компанії-організатора тренінгу, а також отримали свої сертифікати, а двоє кращих з них ще були нагороджені й грамотами. Своєю чергою, за плідну і активну співпрацю між ЗНУ та компанією «Нова Пошта» наш університет був відзначений Подякою керівництва компанії.

Нагадаємо, проєкт «КРУТО» від Нової Пошти триває вже два роки, розширюючи рамки свого співробітництва. Цього року у ньому взяли участь вісім закладів вищої освіти України, серед яких був і ЗНУ. На початку поточного навчального року Запорізький національний університет та компанія Нова Пошта» підписали меморандум про співпрацю, який дозволив представникам університету приєднатися до участі у проєкті. Отже, заходи, заплановані у рамках даного проєкту, спрямовані на розвиток студентів і загалом активної молоді, що прагнуть поєднувати навчання і кар’єру.
Зустрічі тренерів зі студентами кількох факультетів ЗНУ проходили під патронатом відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Координаторами програми КРУТО та бізнес-тренерами виступили: керівник соціальних проєктів «Нової Пошти» Ольга Яроцька (м. Київ), фахівець з підбору персоналу Юлія Варнакова, а також представники відділу тренінгового навчання при Департаменті навчання, оцінки та розвитку персоналу ТОВ «Нова пошта» Вікторія Тихоненко, Надія Міщенко, Наталія Лихацька і Дар’я Коваль. Для студентів бізнес-тренери компанії провели 10 тематичних модулів («Смачний сервіс», «Нетворкінг – павутина можливостей», «Чи є істина у суперечках?», «Конфлікт – це круто!», «Опанування страху публічних виступів», «Архітектор крутих презентацій», «Чи крутий ти спікер?», «Планування і організація. Навіть бджоли це роблять», «Делегування та контроль: довіряй, але провіряй», «Я – бренд»), що пройшли у форматі практичних занять і були спрямовані на формування базових скілів для побудови успішної кар'єри та роботи у реальному бізнесі. Загальний курс цікавих і динамічних тренінгів тривав майже 2,5 місяці.
Після завершення тренінгів п’ятнадцятеро студентів ЗНУ відправилися до Києва, аби взяти безпосередню участь у підсумковій урочистій події. Тут вони зустрілися з представниками інших ЗВО, які також цього навчального року були учасниками проєкту. Разом вони взяли участь в інтерактивних заходах, під час яких мали змогу поспілкуватися, ближче познайомитися, обговорити результати тренінгів, а також здійснити презентації з обраних тем.
Загалом учасниками підсумкового форуму стали понад сотню представників студентської молоді із 8 ЗВО. Дві великі групи, на які вони були розподілені, по черзі брали участь в інтерактиві або відвідували київський інноваційний сортувальний термінал «Нової Пошти», де мали змогу побачили так звану сучасну «кухню доставки» зсередини.
Усім учасникам тренінгів були вручені сертифікати та цінні подарунки. Окрім цього, дві найкращі презентації студентів ЗНУ – Юлії Тряпіциної і Вікторія Стародубець – були відзначені грамотами. А також наш університет отримав Подяку від керівництва Нової Пошти – за плідну і активну співпрацю між ЗНУ та компанією «Нова Пошта» у рамках проєкту КРУТО.
Цікавою й корисною для учасників заходу також стала зустріч із співзасновником та керівником компанії «Нова Пошта» Володимиром Поперешнюком. Він розповів молоді про себе, етапи становлення у галузі бізнесу та представив власне бачення розвитку сучасних світових економічних процесів і тенденцій.
Отже, вдалий досвід співпраці між ЗВО та підприємством «Нова Пошта» триватиме й надалі. Наразі обговорюється у майбутньому створення у Запоріжжі спеціалізованого почтамту для стажування студентів, які отримають тут певний виробничий досвід і матимуть перспективу подальшого працевлаштування. Подібний формат терміналу вже існує у містах Києві та Рівне. Таке співробітництво, ініційоване потенційним роботодавцем «Новою Поштою», що швидко розвивається, має на меті підвищувати рівень знань своїх майбутніх працівників вже на етапі здобуття ними базової освіти, аби потім вони мали можливість вдалого кар’єрного розвитку у системі логістики та управління компанії.
Своєю думкою щодо результатів цьогорічного проєкту «КРУТО» поділилася його учасниця, студентка 4 курсу історичного факультету спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Юлія Тряпіцина: «Відколи я розпочала відвідувати заняття у рамках проєкту, я ще не знала, що це буде дійсно так Круто! Адже представлена тренерами “Нової Пошти” тематика тренінгів зацікавила мене, як, гадаю, і усіх інших учасників. Вона стане у пригоді не лише тим, хто планує пов’язати свою кар’єру із цією компанією, яка швидко розвивається сьогодні і пропонує молоді чимало цікавих вакансій. У будь-якій галузі можуть знадобитися ті знання і компетенції, які ми напрацьовували під час занять: це – командна робота, знання із конфліктології, організації бізнесу тощо. Цікавою була й форма подання інформації, адже ми виконували багато завдань, де потрібно було проявити власні здібності, креативний підхід, брали участь в інтерактивах, вели розрахунки, а також змогли спробувати себе у ролі керуючого підрозділом і багато іншого. Було цікаво, корисно, а ще приємно отримати відзнаки за участь – грамоту та диплом, яким мене відзначили як кращого спікера рамках презентації теми «Чи крутий ти спікер».
Фоторепортаж із урочистого заходу дивіться тут: https://www.flickr.com/photos/novaposhta/albums/72157712589138161?fbclid=IwAR2Cvy7Wc-A1Jrx7YUY_Kf1HIyF6VK8vJFqXt6CaRRfybyJSfS_vMnvCKfI

Олена Хлистун

Схожі новини