Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники підприємств Запоріжжя відзначили високий рівень підготовки магістрів-менеджерів

Представники підприємств Запоріжжя відзначили високий рівень підготовки магістрів-менеджерів

Представники підприємств Запоріжжя відзначили високий рівень підготовки магістрів-менеджерів
16.01.2020 15:08 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту ДЕК запрошені гості

Уже гарною традицією стала співпраця нашого університету з різними підприємствами Запоріжжя. Це дає можливість студентам Запорізького національного університету не лише проходити практики, знайомитися з виробництвом загалом й різними його процесами зокрема, аналізувати необхідну інформацію, а й зарекомендувати себе як кваліфікованих фахівців та професіоналів своєї справи.

Зокрема, 15 та 16 січня на факультеті менеджменту тривали державні іспити для магістрантів.
15 січня свої наукові дослідження представляли студенти-магістранти, які навчаються за освітньою програмою «Менеджмент організацій та адміністрування». А вже 16 – ті, що навчаються за освітньою програмою «Зовнішньоекономічна діяльність». На захист їхніх наукових робіт були запрошені представники ТОВ «Сільпо-Фуд» - менеджери з персоналу компанії Оксана Карась і Галина Іванченко, а також директор хлібопекарного виробництва «Урожай» Олексій Пучков, який навіть виступив головою комісії, під час захисту робіт магістрів-ЗЕД.
Після закінчення державного іспиту Галина Іванченко звернулася до випускників: «Уже гарною традицією стало відгукуватися на запрошення викладачів Запорізького національного університету та брати участь у подібних заходах. Від себе особисто можу сказати, що я задоволена представленими сьогодні роботами, рівнем підготовки студентів і захисту ними своїх наукових і практичних надбань. Такі фахівці обов’язково реалізують себе в обраній діяльності та принесуть визнання своїм викладачам й університету загалом».
Варто зазначити, що зустрічі з роботодавцями можливі завдяки злагодженій роботі співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під керівництвом начальника Галини Микитів. Фахівці цього підрозділу, зокрема провідний фахівець Оксана Булавіна, активно співпрацюють із представниками різних підприємств Запоріжжя та запрошують їх до нашого університету.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини