Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили найкращих шахістів серед викладачів та співробітників

У ЗНУ визначили найкращих шахістів серед викладачів та співробітників

У ЗНУ визначили найкращих шахістів серед викладачів та співробітників
16.01.2020 15:29 Все Головні новини СОК Спартакіада серед викладачів шахи

У ЗНУ розпочалась традиційна зимова спартакіада серед викладачів і співробітників, які змагаються у семи видах спортивних змагань: шахи та шашки, волейбол, баскетбол, міні-футбол, настільний теніс, а також стрільба з гвинтівки.

Загалом, близько 150 представників різних факультетів подали заявки для участі у різних видах змагань. Так, 16 січня відбулись змагання з шахів, у яких взяли участь 10 представників різних факультетів і підрозділів (економічного, математичного, філологічного факультетів, факультету соціальної педагогіки та психології, факультету соціології та управління, Наукової бібліотеки, та інших підрозділів). Вони змагалися в індивідуальному заліку окремо серед жінок та чоловіків.
Суддею змагань із шахів виступив доцент кафедри фізичного виховання Юрій Гришко. Серед учасників були як постійні, так і нові представники факультетів, зокрема Олена Маловічко – доцент кафедри соціальної філософії та управління ФСУ і Євген Клопота – професор кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності СПП, які спробували свою кмітливість і вміння. За результатами змагань серед чоловіків 1 місце посів доцент кафедри програмної інженерії Сергій Чопоров (математичний факультет), 2 місце посів електрик корпусу № 8 Георгій Артемов (СПП), 3 місце в цих змаганнях виборов професор кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Євген Клопота (СПП).
Серед жінок 1 місце виборола завідувач відділу автоматизації Світлана Сівак (Наукова бібліотека), 2 місце – доцент кафедри української літератури Валентина Ніколаєнко (філологічний факультет), а 3 місце – доцент кафедри фундаментальної математики Ірина Ткаченко (математичний факультет).
Як зазначили організатори та суддя змагань, нові та постійні учасники продемонстрували гарні результати гри у шахи. Почесну місію нагородження переможців змагання виконали директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас, заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко та суддя змагань Юрій Гришко. Вони вручили призерам почесні грамоти, медалі і подарунки від Первинної профспілкової організації ЗНУ. Вітаємо учасників змагань з такими результатами і бажаємо подальших перемог.
Олена Переверзєва,
Анна Пугач

Схожі новини