Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Спільнота ЗНУ вітає з ювілеєм доцента кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Наталію Лебедєву

Спільнота ЗНУ вітає з ювілеєм доцента кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Наталію Лебедєву

Спільнота ЗНУ вітає з ювілеєм доцента кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Наталію Лебедєву
20.01.2020 09:03 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет привітання ювілей

Сьогодні колектив біологічного факультету вітає з ювілеєм талановитого науковця й викладач, доцента кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Наталію Лебедєву. Майже тридцять років життя шановної ювілярки пов’язані із біологічним факультетом, вона спрямувала свою натхнену творчу працю на його процвітання й розвиток.

Одразу після закінчення в 1992 році на той час Запорізького державного університету Наталія Іванівна продовжила свою фахову діяльність у рідному закладі вищої освіти. У 2003 році вона в Інституті зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України захистила кандидатську дисертацію на тему «Лисиця звичайна (Vulpes vulpes L., 1758) в умовах Нижнього Подніпров’я (морфологія, екологія, практичне значення)».

На сьогодні шановна іменинниця продовжує розвивати такі напрями актуальних наукових досліджень, як поліморфізм мисливських тварин, флуктуюча асиметрія, як форма фенотипічної мінливості мисливських тварин, сучасний стан й особливості біології популяцій мисливських тварин (лисиця звичайна, собака єнотоподібна, заєць-русак, ондатра) Нижнього Подніпров’я в умовах антропогенно-трансформованих ландшафтів, проблеми раціонального використання, збереження й відтворення біологічного різноманіття.

Активна громадська діячка й здібна організаторка, заступник декана біологічного факультету з методичної роботи Наталія Лебедєва входить до складу оргкомітетів багатьох наукових заходів, які проводить біологічний факультет ЗНУ. Як чудового викладача Наталію Іванівну характеризують студенти, котрі відвідують її лекційні курси, що сприяють їхньому фаховому становленню, – «Упорядкування мисливських угідь», «Іммобілізація і транспортування тварин», «Мисливське та природоохоронне право», «Мисливська кінологія», «Біотехнія», «Біологія індивідуального розвитку», «Заповідна справа», «Екологічний туризм», «Біоіндикація» та ін. Керує вона й навчально-виробничою практикою майбутніх мисливствознавців у рамках вивчення ними особливостей заповідної справи Україні.

Вітаючи із урочистою подією ювілярку, рідні й друзі, колеги та студенти бажають їй міцного здоров’я й наснаги для здійснення задумів і заповітних мрій, а також особистого щастя й радості від нових досягнень і звершень! Нехай добром наповнюється Ваше серце, шановна Наталіє Іванівно, і нехай Вас оточують завжди вірні друзі й однодумці, підтримка яких завжди допомагатиме Вам рухатися до нових вершин!

 

Схожі новини