Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Компанія Clarivate Analytics запрошує на перші вебінари 2020 року з використання платформи Web of Science

Компанія Clarivate Analytics запрошує на перші вебінари 2020 року з використання платформи Web of Science

Компанія Clarivate Analytics запрошує на перші вебінари 2020 року з використання платформи Web of Science
21.01.2020 08:47 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінари міжнародна діяльність наукова діяльність Web of Science

Компанія Clarivate Analytics в Україні в рамках підтримки університетів, що мають доступ до платформи Web of Science, запрошує взяти участь у вебінарах представників Запорізького національного університету.

Необхідна попередня реєстрація, на вказану електронну пошту надійде запрошення з лінком, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку, завантажиться програма WEBEX, розблокувати вікна, що спливають. Операційна система має бути вище ХР, встановлено останні версії браузерів, увімкнено колонки (можна використовувати смартфони).

Доповідач: Ірина Тихонкова, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

22 січня, середа, 16:15-17:15. Вебінар для авторів

Назва: Як опублікуватися у виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection

Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання. Публікаційний процес. Рецензування. Підбір видання для публікації. Структура платформи Web of Science. Бізнес-моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Елементи експериментальної статті. Оформлення публікації за форматом обраного видання. Розповсюдження публікацій. Табу наукової комунікації. Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання. Відповіді на запитання

Реєстрація: http://bit.ly/2R4D7fs

24 січня, п’ятниця, 16:15-17:15. Вебінар для редакторів та редколегій видань

Назва: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Тези: Технічні та наукові показники якості наукового видання. Як зробити якісний науковий журнал? На кого рівнятися? Які практики запозичити, а яких варто уникати. Можливості Web of Science Core Collection та Journal Citation Reports для розвитку журналу. Ключові персони журналу: автори, редколегія, рецензенти. Хто вони, чим мотивуються, де знайти найефективніших? Рецензування та можливості Publons. Технічні моменти оформлення видання. Розповсюдження. Недоброчесні практики наукової комунікації та як їх уникати. Процедура відбору видання до Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання.

Реєстрація: http://bit.ly/2uzaBLb

Серія «Ресурсы Web of Science Group Clarivate Analytics для эффективной научной деятельности и ее анализа» російською мовою з трьох півторагодинних вебінарів заплановано 22-24 січня у двох повторах о 09:00 та 13:00 годині за київським часом. Сертифікати передбачені тим, хто прослухає 90% кожного з трьох вебінарів. Розклад та реєстрація на сайті https://clarivate.ru/webinars.

Вебінари англійською та мовами Європейського союзу на сайті http://clarivate.libguides.com/home.

Запрошуємо до наукової бібліотеки Запорізького національного університету на перегляд вебінарів (навчальний корпус №2, зала електронних ресурсів, ауд. № 126).

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини