Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів і співробітників

У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів і співробітників

У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів і співробітників
21.01.2020 15:34 Все Головні новини Факультети Спартакіада Настільний теніс

20 січня у Запорізькому національному університеті відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів та співробітників в рамках спартакіади. Організатори заходу – представники Спортивно-оздоровчого комплексу та Первинної профспілкової організації ЗНУ.

У змаганні з настільного тенісу в особистому заліку змагалися близько 10 співробітників ЗНУ, серед яких були представники Інженерного інституту, ЕПК, відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності, факультету фізичного виховання, економічного, математичного, біологічного, філологічного факультетів та інших підрозділів. Суддею  цих змагань виступив керівник секції настільного тенісу ЗНУ, тренер національної категорії  Микола Щиковський, а секретарем змагань доцент кафедри  фізичної культури і спорту Лія Гальченко.

За результатами змагань переможцями серед чоловіків стали: завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор, доктор біологічних наук Валерій Домніч (1 місце), доцент кафедри української мови Ігор Ліпкевич (2 місце), завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проєктами Олександр Лєпьохін (3 місце). Серед жінок: 1 місце - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної культури і спорту Лія Гальченко, 2 місце - інженер навчальної частини ЕПК Маргарита Якушева, 3 місце - доцент кафедри фундаментальної математики Ірина Ткаченко. Почесну місію нагородження переможців змагання виконали заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко та суддя змагань Микола Щиковський.  Вони вручили призерам почесні грамоти та медалі за проявлену спортивну майстерність та жагу до перемоги, а також подарунки від Первинної профспілкової організації ЗНУ. Вітаємо учасників змагань з такими результатами і бажаємо подальших перемог.

 


 

Олена Переверзєва
Фото Анни Пугач

Схожі новини