Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулись змагання з футзалу між командами співробітників різних факультетів

У ЗНУ відбулись змагання з футзалу між командами співробітників різних факультетів

У ЗНУ відбулись змагання з футзалу між командами співробітників різних факультетів
21.01.2020 16:01 Все Головні новини Факультети Спартакіада серед викладачів з футзалу

21 січня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулись змагання з футзалу між збірними командами викладачів різних факультетів і підрозділів в рамках загальноуніверситетської спартакіади для співробітників ЗВО.

Організаторами цих змагань традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ та Первинної профспілкової організації університету. Суддівську колегію змагань очолив головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко. Треба відзначити, що у ЗНУ щороку проводяться різноманітні спортивні змагання і турніри як серед студентів, так і серед викладачів. А керівництво університету всебічно підтримує різноманітні спортивні змагання, сприяючи популяризації здорового способу життя та масових занять спортом серед співробітників.

Команди продемонстрували завзяту і непередбачувану гру, під час якої боротьба була доволі напруженою, а також активність, цілеспрямованість і жагу до перемоги. Всього у змаганнях взяли участь 3 команди: команда факультету фізичного виховання (капітан команди Віктор Горбуля), міжфакультетська команда (капітан команди Сергій Чопоров), до складу якої увійшли представники математичного, філологічного факультету та факультету соціології та управління, та команда Інженерного інституту (капітан команди – Лев Феофанов), до складу якої увійшли представники кафедри економіки та інформаційних технологій, кафедри обліку, аналізу, оподаткування і аудиту та кафедри металургії.

Під час змагань команди підтримували викладачі інших факультетів. А на ігровому майданчику панувала атмосфера як дружньої командної гри, так і спортивної завзятої боротьби. При цьому, в змаганнях взяли участь як молоді, так і досвідчені гравці, які демонстрували професійну підготовку. Склад команд був чоловічий, але до змагань долучились і жінки, зокрема доцент кафедри фундаментальної математики Ірина Ткаченко.

Перша гра між командою факультету фізичного виховання та командою Інженерного інституту закінчилась з рахунком 7:2 на користь першої. За результатами другої гри між командою Інженерного інституту та міжфакультетською командою переможцем   стала міжфакультетська команда, завершивши гру з рахунком 6:1 на свою користь. В останній грі команда факультету фізичного виховання перемогла міжфакультетську команду  з рахунком 3:2. Тож, призові місця розподілились наступним чином: 1 місце – команда факультету фізичного виховання, 2 місце – міжфакультетська команда, 3 місце – команда Інженерного інституту.

Переможців нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками. Нагороди переможцям вручив директор СОК ЗНУ Михайло Протас та заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко.

Нагадаємо, що 22 січня відбудуться волейбольні змагання серед чоловіків та жінок в рамках спартакіади. Тож, запрошуємо всіх вболівальників та всіх, хто полюбляє волейбол, підтримати команди і відвідати змагання.

 Схожі новини