Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Доцент Марія Гладиш стала спікером вебінару «Соціально-педагогічна адаптація молоді з особливими освітніми потребами до навчання»

Доцент Марія Гладиш стала спікером вебінару «Соціально-педагогічна адаптація молоді з особливими освітніми потребами до навчання»

Доцент Марія Гладиш стала спікером вебінару «Соціально-педагогічна адаптація молоді з особливими освітніми потребами до навчання»
24.01.2020 09:07 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами вебінар

Двадцять третього січня кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки ЗНУ Марія Гладиш виступила спікером обласного вебінару на тему: «Соціально-педагогічна адаптація молоді з особливими освітніми потребами до навчання» в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти в Запорізькій області.

Слухачами вебінару були педагоги коледжів і закладів професійно-технічної освіти Запорізької області. Під час вебінару спікер розкрила поняття «особливі освітні потреби», «соціальна адаптація», «педагогічна адаптація», «умови освітнього середовища» тощо. Також Марія Гладиш визначила алгоритм дій при створенні умов для навчання учня/студента з особливими освітніми потребами. Варто відзначити, що в матеріалах вебінару використовувалася термінологія сучасного законодавства, зокрема новий Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 р.

Учасники вебінару щиро подякували представниці факультету соціальної педагогіки та психології за актуальну інформацію. Наприкінці виступу Марія Гладиш презентувала спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології та запросила на навчання до ЗНУ.

 

Схожі новини