Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спільнота ЗНУ вітає з ювілеєм старшого викладача кафедри фізичного виховання Галину Петрову

Спільнота ЗНУ вітає з ювілеєм старшого викладача кафедри фізичного виховання  Галину Петрову
24.01.2020 09:48 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання привітання ювілей

Двадцять четвертого січня університетська спільнота вітає з ювілеєм старшого викладача кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання Галину Петрову. Багато років своєї наполегливої, сумлінної праці шановна ювілярка поєднала із Запорізьким національним університетом. Випускниця факультету фізичного виховання, Галина Михайлівна вже понад 30 років своєї присвятила вихованню багатьох поколінь спортсменів й активної студентської молоді.

Галина Михайлівна після отримання диплома деякий час працювала вихователем, потім інструктором-методистом із фізичного виховання у дитячих виховних закладах, викладала фізичну культуру на кафедрах запорізьких закладів вищої освіти – на той час Запорізького державного педагогічного інституту й Запорізького  машинобудівного інституту.

У 1990 році повернулася на роботу до рідного університету, розпочавши діяльність на посаді викладача кафедри фізичного виховання, й до сьогодні вона продовжує свою плідну діяльність у стінах ЗНУ.

Свій практичний досвід викладання фізичної культури і неоціненні навички роботи з юним поколінням, кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики Галина Петрова втілила в численних наукових і методичних публікаціях. Її статті присвячені різноплановим й актуальним темам. Вони вийшли друком у фахових виданнях, та навчально-методичних посібників, рекомендацій і вказівок. Її наукові розробки присвячені галузі фізичного виховання студентів засобами ритмічної гімнастики, залучення до ігрових видів спорту, зокрема волейболу, занять легкою атлетикою, фізичними вправами, фітнесом, серед іншого, розглядаються методики розвитку гнучкості, застосування фізичної культури під час праці та відпочинку тощо. Багато досліджень з різних аспектів фізичної підготовки присвячені вивченню нормативів фізичних навантажень на організм людини, специфіці підготовки різних категорій осіб: школярів, молоді, зокрема багато уваги приділяється таким групам як дівчата та жінки.

Галина Михайлівна за багато років своєї сумлінної праці в ЗНУ зарекомендувала себе як висококваліфікований, компетентний фахівець, що має високий рівень професійних знань та навичок, за що її поважають і цінують колеги й вихованці. Для студентів різних факультетів і спеціальностей університету та ЕПК Галина Петрова проводить заняття з фізичного виховання, фізичної реабілітації, навчально-спортивної підготовки (аеробіка), формуючи у молоді навички здорового способу життя та фізичної культури, що спрямовані на попередження розвитку хвороб. Під час них ювілярка вдало застосовує результати власних досліджень та новітні методики, спрямовані на фізичний розвиток і зміцнення здоров’я молодого покоління.

Галина Михайлівна постійно вдосконалює й власну педагогічну майстерність, підвищує рівень своєї кваліфікації. Вона бере активну участь у наукових конференціях й інших заходах, що їх проводить кафедра та факультет фізичного виховання. Серед іншого, ювілярка виконує обов’язки куратора зі спортивно-масової роботи, завдяки її діяльності факультетські команди та окремі студенти, зокрема біологічного факультету, демонструють високі спортивні досягнення та повсякчас займають призові місця у різного роду спортивних змаганнях і в рамках студентської спартакіади ЗНУ.

Як педагог високої кваліфікації вона проводить виховну та позанавчальну роботу зі студентами – мешканцями гуртожитків, залучаючи їх до культурно-масових заходів, оздоровчих вправ та активних видів відпочинку. Також вона виконує важливі громадські доручення, зокрема проводить спортивні заняття для викладачів та співробітників університету.

За вагомий особистий внесок у розвиток виховання студентів та молоді Запорізької області, активну допомогу в організації та проведенні спортивних змагань старший викладач Галина Петрова була відзначена грамотами обласного відділення КФВС МОН України.

Цього чудового дня шановну ювілярку вітає колектив кафедри фізичного виховання та університету загалом і від щирого серця бажає їй подальших високих досягнень та втілення творчих мрій! А ще – особистого щастя, аби доля щедрою й прихильною завжди була до Вас. Хай на життєвому шляху Вас, шановна Галино Михайлівно, повсякчас оточували й підтримували надійні й вірні друзі!